Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

ASV uzņēmums katram darbiniekiem gadā piešķir 2000 dolāru ceļojumiem un papildu brīvdienas

Foto: Sputnik/Scanpix

ASV mārketinga un reklāmas uzņēmuma «SteelHouse» darbinieki katru gadu papildus algai saņem 2000 dolāru piemaksu atvaļinājuma ceļojumam, vēsta Lielbritānijas medijs «The Independent».

Papildus tam uzņēmuma darbinieki katru mēnesi saņem vienu papildu brīvdienu, uzņēmumam «SteelHouse» reizi mēnesī īstenojot trīs brīvdienu nedēļas projektu, kas tiek dēvēta par «SteelHouse dienām».

Šajās papildu brīvdienās uzņēmums pilnībā pārtrauc darbību.

«SteelHouse» vadītājs Marks Duglass stāsta, ka šāda politika uzņēmumā ir spēkā kopš 2011.gada.

Duglass atklāj, ka jaunā kārtība ir ievērojami uzlabojusi darbinieku morāli, kā arī ir palīdzējusi piesaistīt labākos iespējamos darbiniekus.

Uzņēmuma vadītājs norāda, ka papildu brīvdiena ļauj cilvēkiem strādāt mazāk un veltīt vairāk darba atpūtai un dažādām ārpusdarba aktivitātēm, kā rezultātā cilvēki ir enerģiskāki un kopumā vairāk motivēti darbam.

8 Komentāri