Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Zināmi gada pirmā ceturkšņa populārākie alkoholiskie dzērieni

Foto: Irmantas Gelūnas / 15min.lt

Šā gada pirmā ceturkšņa populārākais alkoholiskais dzēriens Latvijā bijis stiprais alkoholiskais kokteilis «Cēsu 14%», bet populārākais alus - «Cēsu premium» (ražotājs - AS «Cēsu alus»), liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji.

No «Top 10» populārākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pirmajā ceturksnī otrais bijis alkoholiskais kokteilis «Cēsu Džons», bet trešajā vietā ir sidrs «Somersby».

Ceturtais populārākais dzēriens pirmajā ceturksnī ir brendijs «Bonaparte», bet piektajā vietā ir alkoholiskais kokteilis «Dins».

Sestajā vietā ir alkoholiskais kokteilis «Black Balsam», bet septītajā vietā ir stiprinātais vīns «Agdam».

Astotajā vietā pirmajā ceturksnī bijis dzirkstošais vīns «Bosca», devītajā vietā - alkoholiskais kokteilis «Original Gin», bet desmitajā vietā ir degvīns «Zeļonaja marka».

Starp «Top 10» populārākajām alus markām pirmajā ceturksnī otrajā vietā bija «Miezītis» («Cēsu alus»), trešajā - «Aldara gaišais» («Aldaris»), kam seko «Carlsberg» («Aldaris»), «Apinītis stiprais» («Aldaris»), «Tērvetes senču» (AS «Tērvetes AL»), «Lāčplēša gaišais» (SIA «Cido grupa»), «Cēsu brūža» («Cēsu alus»), «Tērvetes» («Tērvetes AL») un «Līvu rubenis» («Cido grupa»).

3 Komentāri