Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kravu diversifikācija - viens no galvenajiem Rīgas Brīvostas uzdevumiem

Foto: Publicitātes foto

Kravu diversifikācija - tas ir viens no galvenajiem uzdevumiem, kas iekļauts jaunajā Rīgas Brīvostas attīstības plānā, intervijā raidījumam «Transports šodien, rīt» atzīst šovasar amatā ieceltais jaunais brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš.

Viņš uzsver, ka vienīgā iespēja, kā nodrošināt brīvostai stabilu attīstību nākotnē, ir kravu diversificēšana, tādējādi mazinot atkarību no konkrētiem sadarbības tirgiem un piesaistot jaunus kravu veidus. Tāpēc šis arī būs viens no galvenajiem punktiem jaunajā ostas attīstības plānā, kura izstrāde esot jaunā pārvaldnieka prioritāte.

Kā otrs prioritārais punkts šajā plānā būs infrastruktūras attīstība, padarot Rīgas ostu pievilcīgāku kravu pārvadātājiem. Zeltiņa ieskatā ostai ir jāpārvietojas tuvāk jūrai, kas atvieglos navigāciju un paātrinās kuģu apgriešanās laiku.

Lai gan loģistikas nozares pārstāvju noskaņojumu Zeltiņš raksturo kā piesardzīgu, zināmas cerības vieš šajā vasarā pēc četru gadu pārtraukuma notikusī Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas sanāksme, kurā panākta konceptuāla vienošanās par kravu plūsmas nepārtrauktību.

0 Komentāri