Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Uldis Popovs
5 jūnijā, 15:06
Shēma, kuru ļoti grūti pierādīt, jo ļoti grūti pierādāma ir ļauna ticība pēc Civillikuma.
A
A ko
5 jūnijā, 12:06
Tā ir smalki izstrādāta un atstrādāta shēma Latvijā (un visā bijušajā PSRS-ā, un ne tikai), kas ļāva simtiem rūpnīcu izsūkt un novest līdz bankrotam! Ļoti labi zinu, jo šo procesu nācās novērot no iekšienes! Pat vēršanās ģenerālprokuratūrā pilnīgi nekā nedeva. manā gadījumā bija reider uzņēmuma pārņemšana ar uzņēmuma reģustra vistiešāko līdzdalību, kam sekoja pamatīga izsaimniekošana 2 gadu garumā. Bankrota procedūra, tad tie paši vēži, tikai citās kulītēs par sviestmaizi nopirka pārpalikumus. Kārtīgi "pasaimniekoja", kad bija parādā palikuši pilnīgi visiem kam vien iespējams - piegādātājiem, pasūtītājiem, valstij, pašvaldībai, strādniekiem, visiem bez izņēmumam pakalpojumu veicējiem, pa kluso nodemontēja vēl kaut cik vērtīgās iekārtas un aizveda nezināmā virzienā, visu pārējo nodeva metālļūžņos, pārdeva firmu par VIENU LATU ogšoram un nosvīda!! Latvijai kā tādai tika nodarīti zaudējumi (nozagti) ap 10 milj Ls, rūpnīcas vietā tika atstāta postaža ar mērķi, ka tai vietā vairs nekad nebūs izdevīgi kaut ko uzcelt vai atjaunot! Citiem vārdiem sakot tika veikli novākts konkurents, un no šā procesa vēl tika gūta pamatīga peļņa, bet Latvijai kārtīga piga un uz mūžu sacūkota teritorija!!
Andris Andris
5 jūnijā, 09:06
sheema caur tizlumu..:)
N
nodokļu maksātājs,
5 jūnijā, 07:06
Atcerieties, kad iesiet uz vēlēšanām, neizdariet kļūdu un nevēliet labāko no diviem ļaunumiem, lai gan izvēles paraktiski nebūs, VIENOTĪBA nav spējīga izvest strauji valsti no krīzes, viņa varbūt var noturēt esošo līmeni, nevis takā Saskaņas centrs mūs četros gados ievestu atpakaļ krīzē ar savu nesabalansēto sociālo politiku. be t Vienotībā nav harizmātisku līderu, varbūt āboltiņa, bet viņai ģimene ir pirmajā vietā, par premjeru bīda ielikteņus, kuri nevar un negrib pieņemt izšķirīgus lēmumumus, pat atkāpšanos Dombrovskim pieprasīja"īstie vadītāji". Seimas vēlēšanas šogad būs interesantas, bet kā jau pierāda mūsu tauta ir akla, mums patīk lādzīgie cilvēki kā Straujuma, Dombrovskis, Dūklavs utt, bet reālus rezultātus tas jau nedod, maldīgs ir uzskats, tas kurš ir labs saimnieks savā sētā ir labs vadītājs, ir viena lieta pašam visu darīt otra ir paprasīt un piespiest ja tā var teikt citam to izdarīt. Nav mums ilgtermiņa attīstības politikas galvenajos vilcienos. 4 gado minimālā alga -450 eiro, ēnu ekonomija 10 %( un kā to var sasniegt), uttt, no valsts budžeta partiju uzturēšana kura ir pārvarējušas 2 % slieksni teiksmim 2 eiro no vēlētāja katru gadu, un vēl daudzas lietas demokrātiskā valstī saprotamas.
R
rasa
5 jūnijā, 05:06
Kā parasti visi gali ūdenī. Un vēlētāji tik slavē Dombrovski.Kā tad par viņu nevēlēs ,tādi skaisti vaigi un vienmēr uzvalkā.Bēdīgi tik daudz cilvēku zaudēja darbu un atkal aizbrauks prom.
A
Andis
5 jūnijā, 05:06
Repšes k-gs noteikti arī ir līdzvainīgs un tagad atkal raujās pie siles,bet kājiņas stipri aplipušas ar kakiņām.
A
Arno
5 jūnijā, 04:06
Man gan tam visam ir cits izskaidrojums: tad, kad valsts sniedza galvojumu (nu jau kādus trīs, četrus gadus atpakaļ) tika izdarīta fatāla kļūda no valsts puses. Jo galvojums bija paredzēts investīcijām uzņēmuma modernizācijai, kur galvenā daļa investīciju tika izmantota domēna krāsns nomaiņai ar elektrokrāsni, lai varētu ražot kvalitatīvu tēraudu. Tomēr jau galvojuma sniegšanas laikā bija zināms, ka elektroenerģijas tarifi kāps vismaz divas reizes un pie tik dārgas elektroenerģijas elektrokrāsns darbināšana nesīs tikai zaudējumus. Pat pie zemākas elektroenerģijas cenas Francijā, Beļģijā u.c. metalurģiskos uzņēmums slēdz. Ražošana tiek pārcelta uz valstīm, kur elektroenerģijas cena ir 2-3 reizes zemāka: Ķīna, Indija, Brazīlija, Turcija, daļēji Krievija, Ukraina utt. Būtu jātiesā valsts amatpersonas par šo kļūdu (finansu ministrs, ekonomikas monistrs, premjers utt), bet, viņi taču nepieļaus, ka viņu darbību izmeklē un tiesā. Tādēļ ir noorganizēts šis teātris ar LM- lai novērstu tautas domas nost no patiesajiem vainīgajiem. Mironi nevar reanimēt. Nav tur reālu pircēju, tās ir tikai pasakas muļķiem: ir palūgti viltus piedāvājumi, lai demonstrētu lētticīgajiem.
M
Me
5 jūnijā, 04:06
Protams tizlums, tikai un vienīgi. Lai tā būtu shēma - iesaistītajiem prāta nepietiek :)
V
viss
5 jūnijā, 03:06
ir izplānots
H
h
5 jūnijā, 02:06
Tā ir ieinteresība no visām pusēm arī no Valsts puses.
A
aaa
5 jūnijā, 00:06
sheema! tikai TUPIE to neatzīs!
© TVNET. Visas tiesības paturētas