Svētdiena, 17. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
G
gaga
1 februārī, 12:02
nepatīk eiro un bankas? - bitcoin :))
T
tuk tuk
1 februārī, 08:02
Eiro neparocīgāks lietošanai, līdz ar to ieguvējas ir bankas no biežākas karšu lietošanas.Tas, savukārt, spiež tirgotājus palielināt cenas.Ērtības tikai tiem,kas bieži braukā uz Briseli.
Y
Yes
1 februārī, 08:02
Ls 5 bija nauda, par ko šo to varēja nopirkt. Tagad 5 euro naudas automāti pat neizsniedz - par naudu neuzskata. Agrāk dakterim varēja aploksnē ielikt Ls 20 un tas izskatījās labi, tagad 20 eur? Dakters tiks, ka viņš nesmēķē. Tātad 50 eur. Lati bija glīti, gan monētas, gan papīrnauda, bet tagadējais 5 eur, pāris rokās pabijis, izskatās kā lupatiņš, dalās uz pusēm kā kādreiz repši. Jaunās pases izskatās patīkamas, latviskiem rakstiem, bet būs žēl, ka nākotnē Brisele liks tās nomainīt pret europasēm - primitīvām un lupatīgām.
P
paardeveejs
1 februārī, 07:02
Atraaku krahu joptv...
B
bobs
1 februārī, 07:02
ari latins man neertibas nesagadaja!
S
st
1 februārī, 07:02
Galvenais ieguvums ir ka ieber tos eiro centus kabatā,tad bikses ir lejā.
N
NKVD
31 janvārī, 21:01
Pisec valsts,no sākuma ar varu uzspiež svešu sūda naudu,bet pēc tam rīko aptauju!Lats ir labākais,kas Latvijā ir bijis!
J
jā, jā
31 janvārī, 21:01
Lielākas ērtības pirkt dārgāk, nekā varēja nopirkt par latiem.
I
indulis
31 janvārī, 19:01
'Vienīgā "ērtība" ir trīsreizējās konvertācijas beigšana "Western Union". Pārajas laikā mūs tirgoņi un pārstrādātāji smagi '"uzmeta", bet tas jau sāk aizmirsties. Muldēšana par milzīgajiem ieguvumiem ceļojot ir kārtējais tiražētais blefs. Toties vienu no svarīgākajiem neatkarības instrumentiem esam zaudējuši. Pat ja šeit pēkšņi izveidojas superstabila ekonomika, sataisot mēslus cita valsts, atbildēsim kopā. Grieķija kliedzošs piemērs. Bet uz mūsu nopietno apdraudējumu no Austrumu kaimiņa adekvāti atbild tikai NATO, bet ja tās politiku nevirzītu ASV, mēs varbūt jau tagad cīnītos ar "zaļajiem murmuļiem". Man tāda ES nav vajadzīga!
.
...
31 janvārī, 18:01
Ērtības nekādas! Nu ko,latiņš aizmirsies?Pirms gada vaimanājām,bet tagad...nu ja kā jau vienmēr,pavaimanā un moca savu dzīveli tālāk!Tādi nu mēs letiņi esam!
© TVNET. Visas tiesības paturētas