Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
I
inese
18 oktobrī, 14:10
Un kur tad VK bija tad ,kad gatavojās to pārdot? Uzskatu , ka arī VK ir līdzatbildīga. Ak jā valsts iestādēs par neizdarību un nolaidību jau nesoda....
V
vecaiskompots
18 oktobrī, 10:10
Ko jūs ņematies. Vis jau sen ir par vēlu. Vienīgā palikušā Latvijas banka ir pārdota. Larvijā latvijas bankas virs nav. Ir tikai Skandināvijas valstīs reģistrētas bankas, kur latvieši strādā kā traki. Mums pašiem nekā nav. Toties mums ir prezidents, kas pārdodot Citadeli apsolīja, mēs jums pēdējo valsts banku, jūs man valsts prezidenta amatu. Nejauši tikās un apsprieda detaļas Gruzijā, kā darījumu izpildīt. Deputāti tika nopirkti, un prezidentu amatu dabūja, kā arī banku dabūja par sviestmaizi, amerikāņi, visus turot slepenībā. Ko tagad vaidēt, mums nekā nav, tikai valsts prezidents, kas afēras rezultātā tika pie amata. Un mēs esam pēdējā vietā ES. Latvijā lietas tā tiek kārtotas.
V
VK
18 oktobrī, 09:10
cik gudras runas pēc notikušā
O
ooo
18 oktobrī, 09:10
Nu un? Nah... tas tiek atkal cilāts? Tapat neviens ne par ko neatbidlēs un nevienu nenotiesās un nevienam nokosto kumosu no mutes neizraus neviens. Priekš kam tagad tautu tracināt? Dienvidu tiltā miljoni aizgāja, bilbiotēka (tas drausmonis) tika uzcelta, Barona iela sastapēta utt. utjp. nu un priekš kam jūs tur stāstat kurš cik nozadzis, neko izdarīt jūs neesat spējīgi, tad nu vnk aizverieties VK.
H
Hmmmm
18 oktobrī, 09:10
Nu notirgoja-ko tagad par to runāt. Tur nebij nekas, tur nebūs nekas, tik Krūmiņa kustējās. Tantuks varetu sākt pētīt ko reālāku-piemēram, kapē valsts lidsabiedrības AirBaltic,kura nopelna gadā 9 miljonus,šefs saņem algā miljonu.Vot tas gan ir interesanti-10% no peļņas,ne katrā attīstītā valstī var ko tādu atļauties.
G
gabis
18 oktobrī, 08:10
Es KNAB vietā uzliktu riktīgu "izsekošanu un analīzi" Straujumas ģimenes locekļiem, analizētu kur viņiem nauda - ātri vien kāds Offshore atklātos... I būtu taurenītis tīkliņā un tauta saprastu kā var pārdot pa cenu - kuru var nopelnīt gada laikā(paskatieties uz citadele finanšu datiem)!!!
G
gotfrids
18 oktobrī, 08:10
TANTĪTE atbildēs - '' es biju Ķīnā '' !
T
T
18 oktobrī, 08:10
Viss kartiba.kads tak dabuja kadu koferiti atkal un visi gali udeni.:-) :-) :-)
D
dg
18 oktobrī, 08:10
Tātad Straujumu ar padomniekiem cietumā ar steigu ,un lai atmaksā zaudējumus
G
go bed
18 oktobrī, 08:10
Aiz katra šada "netika vērsta" stāv konkrēti ļauzi ar personas kodu un kļičku (palamu), lūdzu izmeklēt un saukt pie atbildības (ne politiskās). Citādi tukšu salmu kulšanu par neko, lai aizsegtu būtiskāku jautājumu bīdīšanu. Lūdzu, kur VK iesniegumi tiesībsargājošam institūcijā ar konkrētu faktu izklāstu. Ja tādu ieniegumu nav-saukt pie atbildības VK par noziedzīga nodarījuma slēpšanu. Gadījumā, ja fakti neatbilst faktiskajam, tad no VK piedzīt par nepatiesu liecību sniegšanu un neslavas celšanu. Lūdzu operēt tikai ar konkrētiem faktiem.
A
Artūrs
18 oktobrī, 08:10
Kas tālāk, vai VK paziņojumam būs tiesiskas sekas? Vai kārtējā iršana?
N
ne
18 oktobrī, 08:10
LA ir rakstelis par marihuānas audzēšanu Latvijā. Par dzīves līmeņa paaugstināšanu Latvijas iedzīvotājiem nevienam galva nesāp. Arī šis gadījums par banku ''Citadeli'' skaidri pierāda, ka valdības vīreļiem maz ko interesē Latvijas iedzīvotāju dzīves līmeņa uzlabošana, drīzāk viņi seko dzīves devīzei ''kur kokus cērt, tur skaidas lec. '' Un kāda skaidiņa ielec arī personīgā kabatā. Un galvenais, aizsedzoties ar dažādiem konsultantiem, pašiem nekāda atbildība nav jānes. Varbūt kāds var minēt kaut vienu piemēru, kur kāds konsultants būtu devis konsultāciju, kas devusi labumu valstij. Tas taču tīri dabīgi, ja jau tu esi tāds muļķis, kas nezina ko iesākt ar savu mantu, tad tevi noplucinās par spalviņai vien. Pēc taisnības vajadzētu sēdināt šo darījuma autorus aiz restotiem lodziņiem, tad bezizejā nenonāktu tik daudz iedzīvotāju un nevajadzētu tiem blēņoties ar marihuānas audzēšanu. Bet notiek kā vienmēr - cīnamies ar sekām, cēloņi ir stingri valstiski aizsargāti.
K
katrā valsti
18 oktobrī, 07:10
katram tās iedzīvotājāmm ir sava valsts, tikai kā tā tiek katru dienu veidota atkarīgs no cilts
J
janis
18 oktobrī, 07:10
Комментарии: Госконтроль: «Citadelе» могли продать на 70 млн дороже СТАТЬЯ КОММЕНТАРИИ (1) НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ ПОКАЗАТЬВСЕХРЕГИСТИРОВАННЫХРЕКОМЕНДОВАННЫХ САМЫЕ НОВЫЕ П пипец 5 мин. НУ ОТДАЙТЕ СТАУЮМУ И ЕЁ КОРУПЦИОННУЮ БАНДУ ПОД СУД ЗА УМЫШЛЕННЫЙ ВРЕД ПРИЧЕНЁННЫЙ ЛАТВИЙСКОМУ ГОСУДАРСТВУ !!!Чо вы потом скулите !!И ГОДМАНИСА ЗА ПАРЕКС БАНК !!!И ДОМБРОВСКИСА ЗА КРАЙБАНКА с его историей успеха !!!А то эти мородёры быстренько становятся депутатами и комисарами в евросоюзе !!
J
Jopcik
18 oktobrī, 07:10
Banku valsts esot varējusi pārdot par 25-70 miljoniem eiro lielāku summu. -------------------- Un????????????Tā nauda tiktu lietderīgi izmantota? Jeb notrallināta kaut kādos mēslos. Kamēr valsti rullē SBA(sabiedrība bez atbildības) tikmēr ir po par cik pardots un par cik vairāk varēja dabūt.
J
jaaaaa
18 oktobrī, 07:10
dārga darbības imitācija
A
Anna
18 oktobrī, 07:10
Kad notika pārdošana , pat mans kaķis saprata , ka pelnošu banku tik lēti nevar pārdot , bet šamējie tik. šturmēja pārdošanu . Kad tas vienreiz beigsies un pīkstēšanu , ka nav naudas.
K
kas no tā mainās
18 oktobrī, 07:10
nu neviens par to neatbild , tukša muldēšana , netērejiet mūsu laiku .
S
ss
18 oktobrī, 07:10
skaidroja Krūmiņa. Banku valsts esot varējusi pārdot par 25-70 miljoniem eiro lielāku summu. Tas tik norāda uz totālu korupciju un otkatu sistēmu !!!
L
Laukis
18 oktobrī, 07:10
Nu ka veca vista,kladzina bet olinas nedej
H
huds
18 oktobrī, 07:10
Ai ai, visa Valsts to zina, Kontroliere Krumina tik tagad to secinaja.KurJuus visi bijaat agraak? Veemien naak no taadaam Taufas kontrolem, nafig vina vispaar vajadziga, tik muld un muld, labuma nekaada,,,, a aldzina tur oh oh
J
Jur
18 oktobrī, 06:10
Šitik viegls Valsts kontroles secinajums apliecina ka Valsts kontrole nestrada iedzivotaju laba bet gan to cilveku kuri vinu ielikusi darba !! Tads ir viedoklis jo citos gadījumos Valsts kontrole kliedz it seviski ja butu SC iesaistīts !!!
X
x
18 oktobrī, 06:10
Jā nu kuriozs, lai neteiktu vairāk! Tad, kad visa pārdošanas un pircēja izvēles programma notika uz urrā, tad jau liela daļa vienā balsī izteica viedokļus un pārmetumus par neprofesionālu, valstij neizdevīgu, pat nosodāmu darījuma īstenošanu. Bet toreizējā premjere un viņas partija bija tā, kas vienalga šo mistisko darījumu uzskatīja par, visnotaļ, izdevīgāko. Tad, kam ticēt un ja tas tā ir, ka darījums ir veikts valsts interesēm neizdevīgs, tad vai vienreiz nav jāsauc pie atbildības tiem, kas tai procesā bija iesaistīti?
K
kiskis
18 oktobrī, 06:10
Ko nu? - Neko. Rociņas paplātīsim, pavaimanāsim un viss - jauni sūdi nāks, vecie aizmirsīsies! (un viņi nāks)
J
Jur
18 oktobrī, 06:10
Nez vai Vslsts Kontrole izvērtēja uz kāda panata tika maksāts konsultantam? Jo konkurs beidzās un pretendents kurs "" nopirka nemaz neiesniedza piedāvājumu atbilstoši konkursam! Bet paprasija eksklusivas tiesibas kas nebija nolikuma! Lidz ar to kapec bija jamaksa konsultantam tie Miljoni ??? Ja konkursa kartiba nenotika darijums cik vares no preses saprast.
U
ups
18 oktobrī, 06:10
Vai tad tas kāds jaunums....vēl joprojām nav neviens likums,kas liktu maitām atmaksāt SAZAGTO
H
hiacinte
18 oktobrī, 06:10
Kāpēc par vēlu , kad jau viss beidzies, tad tikai pamana? Un tā par visām lietām! Gudro tik daudz, vajag analizēt pirms, nevis pēc, .Tikai laiku tērē. Nu ko tas dod, k ka tautai to gudri pasaka. Nu rōkojaties paši, tieciet galā, neļaujiet izputināt līdz pēdējam valsti! Kaut kur Valsts kontrole par kapeikām mēnešiem dzenājas pakaļ, bet miljonu afēras nepamana
L
Liepajas metalurgs
18 oktobrī, 06:10
Nevajadzētu aizmirst arī par Liepājas metalurgu - kurā vēl viss nav beidzies. Tājā adminsitrātors noslēdz līgumu, kurā NAV naudas bet ir tikai mistisks solījums samaksāt pēc 10 gadiem (labākajā gadījumā klasiska uzņemuma pirkšana par uzņēmuma paša līdzekļiem). Un tad adminsitrātors kaut kāda iemesla pēc dabūn 1 miljonu par pakalpojumu. Ja tā nav vismaz 1 miljona shēma - tad kas tas ir? (un nevajag stāstīt ka ir tāds likums un neko darīt nevar - likumi ir atkarīgi no interpretācijas un to, kurš interpretēja ka jāmaksa REĀLA nauda par NENOTIKUŠU darījumu, ir jāsoda kopā ar administrātoru).
X
XX
18 oktobrī, 06:10
Kalnmeijer, atbildīgie taču ir zināmi, sāc izmeklēsānu !
D
depiks
18 oktobrī, 06:10
Kārtējā pamošanās pēc letarģiskā miega!!!
M
Matrix
18 oktobrī, 06:10
Vau, nu tad ta nu pārsteigums :-DD Vai tad te Latvijā ir kāds, kas vēl tic, ka politiķi dara kaut ko valsts labā? :-DDD Palūkojiet, kas notiek apkārt - krīze jau iestājusies, cik daudz telpas stāv tukšas un meklē nomniekus, uzņēmumiem apgrozījumi krīt. Rādās, ka Āfrika drīz neliksies tik slikta, kā šeit drīz būs...
P
Pie mums viss post factum
18 oktobrī, 06:10
Kāpēc šī iestāde runā "post factum"? Vajadzēja taču iejaukties, kad notika process, pie tam laiks bija pietiekoši ilgs. Nav jēgas šai institūcijai. Izlietu ūdeni nesasmelsi.
M
Mja
18 oktobrī, 06:10
Skumji, ka šitai tantei maksā arī naudu no valsts kases, par šo tukšo un bezjēdzīgo muldēšanu.
A
ass2
18 oktobrī, 06:10
Un kāpēc mums ir jāstutē Airbaltic? Vai, tad patiešām valstī nav lojālu juristu apvienību, kuras var inicializēt referendumus, par valstij neizdevīgiem projektiem, kas vērsti, lai bagātinātu šauru personu loku????????
Z
zz
18 oktobrī, 06:10
Un vai par to neviens neatbildēs tiesas priekšā? Ticu uz politiķu godīgumu un ceru uz taisnīguma uzvaru!!!
A
ass
18 oktobrī, 06:10
Es iesaku pilnībā nemaksāt nodokļus LR , jo tā mēs boikotējam pastāvošo varu un vēršamies, pret valsts institūcijām kā nelojālu valstij, cilvēkiem instrumentu! Šis noziegums nekad netiktu veikts, ja LR saeimā, valdībā nebūtu zagļi, kas pieņem likumus, lai apzagtu valsti! Pilnīgi nekautrējas jau atklāti zagt! Kaut, kas ir jādara!
E
ei
18 oktobrī, 05:10
Kungi ,Tiesu sistēma jāsakārto!Laikam kādam izdevīga korumpēta tā padarīšana!
F
fedja
18 oktobrī, 05:10
Gribi negribi,bet atkal vienotības kūrēts pasākums.Atceraties kā Straujuma centās iestāstīt .ka tas vienīgais un labākais variants.....vienotība rullē.
?
?
18 oktobrī, 05:10
Vai beidzot kaitniekus nesauks pie atbildības?Kuri tie bija ir tik viegli uzzināt!
P
Pidriķis
18 oktobrī, 05:10
nav tā kā par vēlu kladzināt ?
M
Mans
18 oktobrī, 05:10
Cik smieklīgi. Jau pirms notika pārdošana bija skaidrs ka Latvijas valsts tiks apjāta. To apjās vienmēr, jo visādas kontroles sēž klusu pirms darijumiem un darijumu laikā. Kāda jēga tagad kladzināt, kad viss jau ir beidzies un neko vairs nevar mainīt??? Tas ir teātris mums??? Vai tad kādu par to darijumu gatavojās sēdināt? Skaidrs ka nē. Magonis netiek kustināts Miķelsons tāpat. Vaškevičš pazudis no publiskās informācijas telpas. Kur ir Stabiņa??? Riebjas vienkārši tas ka šos kretīnus nepielīdzina noziedzniekiem, valsts slepkavām.
?
?????????
18 oktobrī, 05:10
Krūmiņa sacīja, ka, veicot izvērtējumu, bijis svarīgi konstatēt problēmas, lai tās nepieļautu citos svarīgos jautājumos nākotnē. ----------------- °Vai tad valstij vēl ir kāda banka?Jeb tas ir mājiens, ka atkal tiks glābta kāda čomu banka par miljardu un aizgrūzta par sviestmaizi?Jeb tas ir norādījums, ka tulīt mūsu prihvatizatori raus gaisā "AirBaltic",Latvenergo,Lattelokomu u.t.t. Ā nu jā -nesen tač bij raksts, ka AirBaltic esot kļuvis tik labs, ka nākošgad šo varētu nošķiņķot.
V
vecaiskompots
18 oktobrī, 05:10
Vai kādam valsts interes? Teir personīgā kabata. Toties mums ir valsts prezidents, kurš nejauši ir ticies ar pircēju lidmašīnā uz Gruziju utt. Apmaiņa ir notikusi un valstī kas ie nabaga ir savs prezidents.
S
seskis
18 oktobrī, 05:10
Bet vai kāds atbildēs par to- nē!! Kāpēc kurināt naidu tautā? Ko lai pensionāri domā lašot šos rakstus?
Z
Zulu
18 oktobrī, 05:10
Kontroliere pateica ka nebija labi, bet nenosauca uzvārdus...
N
Nopietni?
18 oktobrī, 05:10
Tikai tagad atmodāties? Bet tieši tas pats jau bija arī ar Hipotēku banku, tikai to jau sen visi aizmirsuši.
V
vx
18 oktobrī, 05:10
īsāk, noziegums pret valsti?
© TVNET. Visas tiesības paturētas