Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
Silvija Bērziņa
12 novembrī, 08:11
Veikals Rimi izmet konteineros tik daudz produktu, kuriem tajā dienā beidzies derīguma termiņš...Citos veikalos, piem . Maxima, šos produktus ļauj iegadāties pircējiem par zemāku cenu. Rimi varētu ņemt piemēru un tādā veidā atbalstīt kādu bērnu namu, pansionātu vai dzīvnieku patversmi. Bet varbūt šie "" izmestie"" produkti pa kādiem citiem neceļiem tiek realizēti otrreiz? Jebkurā gadījumā - veikalam Rimi tas godu nedara. Lai vairāk nodarbojas ar labdarību paši no saviem fondiem!
janis ozolins
8 novembrī, 11:11
KAD VĀCA PRIEKŠ BĒGĻIEM VISS KĀRTĪBĀ, KAD LATVIJAI TAD KO,UN TU KALVI KUŠĶI ESI VIEN NO TIEM KURŠ NEDOMĀ PAR TAUTAS NĀKOTNI NU RITĪGS PD.
Ligita Zustere
8 novembrī, 11:11
Tas ir ārprāts ka valstī kur nav ne kara, ne zemestrīču, nē mēra iedzīvotājiem jāziedo pārtika. Agrāk ja fabrikants nonāca bankrotā viņš nošāvās, bet te 100 tiem vadoņu balotējas nākamām vēlēšanām?! Vai tiešām kāds par viņiem iet balsot? Nekad neticēšu!
Janis Pelakais
8 novembrī, 10:11
TAs rimi aicinājusm izskatās tā: Pēterītim ledusskapī ir 1000 āboli, Jānītim divi, Anniņai neviens, Nu tad Pēterītis lepni visiem stāsta, ka veido akciju, kā Jānītis ziedos 1 abolu Anniņai.. Rimī pats neko neziedo, būtu pateikšusi - re mēs noziedojām 20 tonnas pārtikas, izveidojām kaudzi ar pārtikas precēm .. Un katram vel iedevām talonus, maizes un piena iegādei.. Kautvai iedevuši kartes kur pārtiikas preces var iegādāties ar ievērojamu atlaidi.. bet nē - ne jau rimī to darīs - Vienkārši riebjas tā liekulība
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti
8 novembrī, 09:11
Balsojiet cvien par Saskaņu ,zzs,Vienotību sud rabas kompašku ,Gods kalpot Rīgai un t6ad jau nebūs ne par ko kauns ,jo tad no bada atstiepsiet kājas.
Uldis Zīle
8 novembrī, 09:11
nekādi bērni un nekāda ģimene. Iedomājies, bērns sagribēs iphonu z13 par 2000 euro... tad jau labāk iztikt ar draiskulēm i to lētāk.
zimbaabvis zummba
8 novembrī, 08:11
Nekas... padziedās dziesmusvētkos, izdies savu sāpīti, pavainos Putinu un būs labi!!
Valdis Grundāns (Valdiņš)
8 novembrī, 08:11
politmēsliem jau nav laika nodarboties ar tautu,viņiem pastāvīgi jātaisa šovs starp partijām ,lai novērstu uzmanību ,tiešam katastrofālo stāvokli valstī,ja to vēl tā var saukt,jo ar tādu valsti politiķus sauc ļoti rupjā vārdā,es izteikšos maigāk prostitūtes,lai tik neapvainojas meitenes viņas arī daudzas spiestas strādāt tādu darbu,jo valdība pilnīgi ignorē tautu,tas vēl labi ka sākam viens otru tā atbalstīt,bet jāsāk to augšu sēdināt viņu vietās,par valsts un tautas apzinātu iznīcināšanu
Emils Cimoska
8 novembrī, 08:11
Paga , paga , bet mūsu valdība , taču , raportē visos medijos , ka latviešu dzīves līmenis strauji kāpj ( kučinskis- nav pamata iesaldēt ierēdņu algas !!! ) , cilvēki nezina kur naudu bāzt !!! Te kaut kas nestiķējas - visupārticība un pārtikas ziedošana ! Arī CSDD sūkstas - 80 % latviešu autoparks ir vecāks par 20 g. - sēž uz naudas maisiem , bet jaunus auto , nezkādēļ , nepērk , cukas!!! Es domāju ka LV valdībai ir KAUNS par šādu tautu ! Skat , Rīmševics taču kaut kā iztiek ar 14-15 K EuR mēnesī , knapi , bet iztiek !!!
Kalvis Kušķis
8 novembrī, 07:11
Primāri es nesaprotu vienu lietu, kā var veidot ģimeni bez finansiālā pamata? Bērni nejauši nerodās. Ja nespēj pabarot, tad neveido! Un nebūs jāčīkst.
ANITA44532618
8 novembrī, 07:11
Ta ir kad bernu naudas mazas,nevar bernus pabarot.11 euro par vienu bernu,vienas dienas pustdienas.Vai tiesam nav kauns?Kapec arpus Lv doma par bernu naudam,bet mums te maksa nieka centus?
Ivars Gerkis
8 novembrī, 07:11
Un Zviedram vai Somam nebūtu kauns??? Stulbs virsraksts!!!
Astra Fausteine
8 novembrī, 07:11
Kauns par LV valdibu ...
MrAinars
8 novembrī, 06:11
" viņi paliek mājās, mamma nevar strādāt, īpaši lauku reģionos. Mamma nonāk apburtajā lokā, kad jāpaliek ar bērniem un nevar strādāt,» Un no janvāra mamma nevarēs aiziet pie ārsta, jo tak nestrādā!!
Janis Zieds
8 novembrī, 06:11
nevajag buut latvietim ja juuties dziivo nepareizaa valstii esu latviets juutos kaa anglis England dod man visu gandriiz Highlayder
Zane Jansone
8 novembrī, 06:11
Šādu ģimeņu % ir zems, tik zems, ka Rimi Latvija ar kārtējo ikgada rekordpeļņu varētu pats atļauties ziedot rīsu un makaronu pakas
© TVNET. Visas tiesības paturētas