Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Tava labklājība var būt atkarīga no kāda ļoti svarīga darījuma, ja to noslēgsi, nemiers atkāpsies, atgūsi pašpārliecību. Domas par politiku labāk paturi pie sevis, jo to dēļ var izcelties neauglīgs strīds.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Daudz domāsi par dzīves jēgu, savu uzdevumu zemes virsū. Diena, kad iespējams ielūkoties nākotnē, uzzināt, kas tevi tur gaida. Daži lasīs ezotērisku literatūru, citi apmeklēs astrologu vai gaišreģi.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Viss ierastais liksies apnicis. Tu tieksies pēc kaut kā jauna, neizzināta. Iespējams meklēsi citus domubiedrus, taču esi piesardzīgs, jo vari viegli apdedzināties, pievilties savās cerībās.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Ziņa par kāda paziņas vārgo pašsajūtu liks aizdomāties pašam par savējo. Kāds Vēzis apņemsies doties uz sporta zāli, nodzīt liekos kilogramus un mainīt savu ēdienkarti, uz daudz veselīgāku!

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Pratīsi uzturēt vieglu, nepiespiestu noskaņojumu. Mākslas pasaules Lauvām izdosies savu talantu apliecināt plašākām tautas masām, gūt pienācīgu atzinību. Attiecības ar pretējo dzimumu solās būt kaislīgas.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Būsi sabiedriski aktīvs, tiksies ar autoritatīvām personībām, uzkrāsi vērtīgas atziņas, pieredzi. Attiecībās ar mīļoto nenāktu par ļaunu lielāka atklātība no tavas puses, izteiktāki uzmanības apliecinājumi.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Tu lieliski izpratīsi apkārtējo vajadzības, būsi izpalīdzīgs un ātri vien iemantosi citu cilvēku cieņu, apbrīnu. Kāds gados jaunāks kolēģis izvēlēsies tevi par savu aizbildni, uzskatīs par savu autoritāti.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Diena, kad sajutīsi vēlmi pacelties augstu debesīs un pilnībā aizmirst par ikdienas rūpēm. Vēlams izrādīt iniciatīvu partnerattiecībās. Vari uzaicināt otro pusīti uz kādu izklaides pasākumu.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Veiksme nevar vienmēr rādīt tev smaidīgu vaigu. Šodien var nākties samierināties ar to pašu mazumiņu. Nemeklē „savu taisnību”, jo tā tikai vari radīt asas konfliktsituācijas ar tālejošām sekām.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Kārtējo reizi var tikt pārbaudīts tavs pacietības mērs. Šoreiz savu raksturu parādīs otrā pusīte. Ja jūti, ka tuvojas emociju vētra, centies nomierināties pats un nedaudz piebremzē arīdzan mīļoto.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Darbā tevi var sagaidīt pārmaiņas, beidzot būsi piesaistījis priekšniecības uzmanību. Tevi šodien saistīs sportiskas nodarbes. Neaizmirsti atgādināt laulātajam draugam par savām jūtām.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Nebūsi īsti savā ādā. Ja kaut ko ieņemsi galvā, tad ne par soli neatkāpsies. Šāda stratēģija cerības neattaisnos, bet tieši pretēji sarežģīs attiecības ar apkārtējiem. Svarīgas tikšanās atliec uz citu brīdi.

Horoskopi