Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Risināsi dažādus loģistikas un pārvietošanās jautājumus, meklēsi aizvien jaunas iespējas ātrāk un kvalitatīvāk izpildīt darba uzdevumus. Daži iegādāsies transportlīdzekļus.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Iespējams, ka beidzot sāksi risināt dažādus finanšu jautājumus, domāsi par savu ienākumu un izdevumi bilanci, meklēsi jaunus kompromisus sava personīgā budžeta salāgošanai.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Runāsi vairāk nekā ierasts, jo jutīsi sevī atgriežamies spēkus un vēlmi pēc komunikācijas. Iespējama savu spēku pārvērtēšana, kā arī nepamatota „zīmēšanās” draugu priekšā.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Prāts būs nedaudz piezemēts un sirdī var iezagties melanholijas notis. Varbūt tas ir dzimtenes aicinājums, jeb apziņa, ka tuvojas rudens. Aktīvākie zīmes pārstāvji apmeklēs ārstus, dažādus veselības speciālistus.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Tavi bērni var sākt uzdot jautājumus par mīlestību un partnerattiecībām, tāpēc šodien esi gatavs iziet no negaidītām situācijām. Pēcpusdienā vēlams pievērsties sava publiskā tēla pilnveidošanai, sarunām ar tautas masām.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Kaut rīti pusē Tavi argumenti, par dzīves patiesībām, būs nedaudz izplūduši, priekšnieki Tevi sapratīs, jo vēlēsies šodien no Tevis 100% atdevi itvisā. Veiksmīgs laiks biznesa veidošanai!

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Ar sev raksturīgo sapņainumu un vēlmi pēc visa skaistā, padomā par tālām zemēm, svešām kultūrām. Iespējams, ka ir pienācis laiks doties garākā atvaļinājumā vai apmeklēt citu kultūru pārstāvju izklaides vietas.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Vari risināt dažādas krīžu situācijas, meklēt atbildes caur citu ciešanām. Ja vēlies, šodien vari apmeklēt kultūrvēsturiskus pieminekļus, kā arī apbedījumus.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Domāsi par pretējo dzimumu, meklēsi veidus kā tam iepatikties, kā atstāt labāku iespaidu. Atceries, ka Tavs ierocis ir spēja domāt lielās kategorijās, kā arī pietiekoši plašs redzesloks.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Kaut tuvojas darba nedēļas nogale, tieši šodien Tev ir vēlams pievērsties darba lietām, aktīvi strādāt, kā arī padomāt par sava darba disciplīnu. Dažiem zīmes pārstāvjiem, bērni paprasīs kādu lieku kapeiku, vai prāvāku naudas summiņu.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Sajūtot darba nedēļas noslēgumu, būsi gatavs nodoties izklaidēm, tusiņiem, trakām ballītēm. Šodien nekautrējies un izmanto iespēju sabiedrībā izpaust savu radošo garu, spēju iet pret straumi.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Domāsi par ģimenes lietām, kā to stiprināt un kuplināt. Pēcpusdiena var nest ziņas no vecākiem, kā arī sarunas par kopīgu vakariņošanu. Šis ir arī veiksmīgs laiks savas dzimtas sakņu izzināšanai.

Horoskopi