Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Kādas personas attieksme pret tevi var krasi mainīties un iegūt romantisku nokrāsu. Lai kāda arī nebūtu tava pretreakcija, esi godīgs un nespēlējies ar otra jūtām. Darba lietās iespējamas nelielas pārmaiņas.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Lieliski apzināsies, ko vēlies panākt, gan mīlas frontē, gan darbā. Skaidrā mērķa apziņa ļaus ātrāk iegūt savu, izvairīties no liekiem sarežģījumiem. Šodien labāka sapratne veidosies ar gados jaunākajiem.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Astroloģiskais stāvoklis parūpēsies par „jautrību” privātajā dzīvē. Šodien lieti noderēs tava humora izjūta un vieglais, nepiespiestais skatījums uz pasauli. Iespējams, gūsi vairākas vērtīgas atziņas.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Mēģini būt taupīgāks, veidot nedaudz lielāku uzkrājumu nebaltām dienām. Profesionālie jautājumi šodien visticamāk novirzīsies otrajā plānā. Tu galveno uzmanību veltīsi attiecībām ar mīļoto.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Nav izslēgts, saņemsi vērtīgu informāciju vai atklāsi kādu sazvērestību. Neliec savai otrai pusītei būt atkarīgai no tava garastāvokļa, mēģini vairāk pielāgoties partnera vajadzībām.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Piemērots brīdis visa veida pedagoģiskai darbībai. Vēlams atbalstīt savu bērnu centienus pašizglītoties, piemēram - apgūt datoru jomas smalkumus vai valodas. Kāda Jaunava dosies ceļojumā.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Par visu viss vairāk vēlēsies panākt līdzsvaru, harmoniju personīgajā dzīvē, un viss pārējais uz brīdi tiks atlikts. Iespējams, kopā ar otro pusīti nolemsiet atsvaidzināt, izdaiļot dzīves telpu.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Saasināsies intuīcija, tieksme pēc noslēpumainā. Labprāt iedziļināsies apkārtējo attiecību peripetijās, centīsies tās analizēt no psiholoģiskā viedokļa. Naudas lietās smaidīs veiksme.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Šodien risks pavisam noteikti neattaisnosies! Vislabāk atturēties no varonīgas rīcības, nemeklēt lieku kašķi, neraustīt priekšniecību aiz ūsām. Mācies novērtēt to, kas tev jau ir.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Paša izdomātie šķēršļi, nedrošības sajūta var kavēt ieceru īstenošanos. Esi izlēmīgāks, notici savām spējām, un viss ies kā smērēts. Kolēģi var sniegt vairākus vērtīgus padomus, tāpēc ieklausies!

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Tu vari kļūt par liecinieku uzjautrinošām, nestandarta situācijām, dažas no tām atgādinās asprātīgas komēdijas scenāriju. Nenodarbini prātu notiekošajā meklējot loģiku, vienkārši baudi.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Zvaigznes silti neiesaka ļauties kārdinājumam attiecībā uz neveselīgu dzīvesveidu, gastronomiskām izvirtībām. Tev vajag rūpīgāk sabalansēt uzturu un fiziskās aktivitātes, citādi ātri vien cietīs veselība.

Horoskopi