Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Kāds no ģimenes locekļiem izteiks lielisku ideju, kura, tavuprāt, prasīs tūlītēju īstenošanu. Šodiena piemērota, lai dotos izbraukumā, pievērstos radošām iecerēm. Kāds Auns var laimēt loterijā.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Mājīgās noskaņās ļausies pārdomām par padarīto. Pievērs lielāku uzmanību atvasītēm. Iespējams, viņi jautās par attiecību tēmu, psiholoģiskām niansēm. Esi saprotošs, iejūtīgs.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Brīvdienu labprāt pavadīsi draugu lokā, baudīsi jautras, bezrūpīgas sarunas, kurās apliecināsi savu inteliģenci, plašās zināšanas. Var rasties iespēja paplašināt savu lietišķo kontaktpersonu loku.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Saskaņu ar otro pusīti var pārbaudīt materiāla rakstura problēmas. Pārāk dažādie skatījumi uz situācijas risinājumu neveicinās kāroto rezultātu. Šoreiz zvaigznes iesaka paļauties uz mīļotā viedokli.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Visticamāk, modīsies ar skaidru apziņu, ka vēlies dienu pavadīt cilvēkos. Tām Lauvām, kuras darbojas izklaides jomā, šodien izdosies apvienot patīkamo ar lietderīgo. Dienas izskaņā pieaugs erotiskā kaisle.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Galvenais, nesāc uztraukties par sīkumiem, jo šāda attieksme ātri vien padarīs tevi nomāktu, ļoti uzvilktu. Ļauj, lai ģimenes locekļi nosaka dienas plānus, viņiem noteikti izdosies uzlabot tavu omu.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Līdz pēcpusdienai vēlēsies mierīgi atpūsties no ierastās steigas, pabūt kopā ar otro pusīti. Savukārt dienas otrajā pusē pamazām noskaņosies iziešanai ārpus mājās, kultūras dzīves baudīšanai.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Mēģini atturēties no pārāk kategoriskas nostājas, necenties visu skatīt melnā vai baltā krāsā. Ja atturēsies no galējībām, diena padosies patiesi veiksmīga. Nav izslēgtas romantiskas iepazīšanās.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Tavs nemiers būs acīm redzams. Mājinieki nevarēs nobrīnīties par to, kur tu smelies savu enerģiju. Dienas izskaņā iespējama patīkama atkalredzēšanās ar bērnības dienu draugu.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Tev un mājiniekiem būs ļoti atšķirīgs viedoklis par brīvdienas plāniem. Centies neuzspiest apkārtējiem savu gribu, izrādīt lielāku pretimnākšanu un esi dzīvespriecīgāks, bezrūpīgāks!

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Vilinās lietas, kuras skar smalko tehniku, psiholoģiju un astroloģiju. Liela nozīme būs domubiedru klātbūtnei. Internets sniegs lieliskas iespējas meklēt līdzīgi domājošos arīdzan ārpus valsts robežām.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Labprāt uzklausīsi apkārtējo bēdas, ļausi viņiem izraudāties tev uz pleca. Pielūko tikai, lai nesāc uztvert citu problēmas pārāk personīgi, parūpējies, lai šodien tev atrodas laiks arī paša attiecību lietām.

Rietumu radio

Horoskopi