Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Dienu sāksi domājot par brīvdienu izklaidēm, jo sirds aizvien alks piedzīvojumus un elpu aizraujošas tikšanās. Iespējams, ka turpināsi arī kaldināt dažādus plānus romantikas sfērā.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Prāts nesīsies uz mājām, jo apcerēsi nepadarītos darbus, iesāktās sarunas. Darbā padomā kā Tu varētu harmonizē un padarīt mājīgāku savu darba vidi!

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Būs jārunā vairāk kā ierasts. Tēmas klāsts būs pietiekoši plašs, tāpēc vēlams sagatavoties visnegaidītākajiem pavērsieniem. Iespējama neplānota tikšanās ar kādu, tuvu, radinieku.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Ja satiksi priekšniecību- būs jārunā par finanšu jautājumiem. Vari arī šodien krist kārdinājumā un iztērēt naudu vairāk, nekā vari to atļauties! Seko līdzi savām vēlmēm!

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Varēsi dižoties kolēģu priekšā, jo arī šodien izskatīsies labāk kā citas dienas. Veiksmīgs laiks savas autoritātes nostiprināšanai un jaunu mērķu izvirzīšanai. Ievēro piesardzību veicot fiziskus vingrinājumus.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Būs grūti uzsākt darba nedēļu, jo prāts būs iegrimis nopietnās pārdomās par dzīves galveno jēgu. Lai labāk izprastu sevi, ieņem nogaidošu pozu kļūstot par apkārtējo notikumu bezkaislīgu vērotāju.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Darba ietvaros var sanākt uzstāties lielākai auditorijai, vai kā citādi “pazīmēties” publikas priekšā. Aizvien veiksmīgs laiks jaunu kontaktu dibināšanai.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Izmanto dienu karjeras jautājumu risināšanai, jo veiksmes faktors var būt kopā ar Tevi! Ja esi biznesa cilvēks, padomā par jauna biznesa uzsākšanu, kā arī nekautrējies radīt progresīvas idejas!

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Norīkojums tālākā komandējumā vai priekšnieka lūgumus uzņemt starptautiskus kontaktus var kļūt par nedēļas galveno darbības motīvu. Veiksmīgs laiks arī studijām, sarunām ar akadēmisko aprindu pārstāvjiem.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Augstākā vadība var vēlēties ar Tevi apspriest dažādas nodokļu lietas, kā arī meklēt kompromisus saistībā ar Tavu atalgojumu. Vakarā relaksēties palīdzēs mīļotā cilvēka pieskārieni un kārtīga kustību deva guļamistabā.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Nekautrējoties no apkārtējiem vari skaļi risināt savus attiecību jautājumus. Darījumu cilvēki šodien var veiksmīgi atrast biznesa partnerus, kā arī stiprināt saites ar pircējiem. Aizvien vēlams pievērsties savu trūkumu izzināšanai.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Praktisku darbību veikšana un iedziļināšanās darba procesā būs šīs dienas galvenais mērķis. Attiecībās ar padotajiem ievēro pragmatismu. Iespējams, ka nolemsi atkārtoti apmeklēt ārstu, higiēnistu.

Horoskopi


facebook