Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Vari pievērst savu uzmanību dažādime metafizikas jēdzieniem un sniegtajām iespējām. Tā kā šodien ir brīnumu diena, Tavas lūgšansa var tikt uzklausītas, neatkarīgi no tā vai esi ticīgais, jeb vienkāršs ateists kuram ir nepieciešama ikdienišķa palīdzība.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Iespējams, ka nolemsi ņemt līdzdalību sadāždās sabiedriskās grupās vai pat iestāties kādā aroda asociācijā. Ja vari, velti laiku arī sava tēla publiskai spodrināšanai un sadarbības veicināšanai ar sabiedriskajiem mēdijiem.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Veiksmīgs brīdsi piedalīties dažādās interneta izsolēs vai iegādāties preces ar atlaidēm. Iespējams, ka Tavu prātu nodarbinās arī dažādi vadības jautājumi, kā arī domas par turpmāko darba perspektīvu nākošajiem mēnešiem.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Vari saskarties ar ko tumšu un nesaprotamu. Tas var būt kāds meža zvērs vai vienkārši domas, kuras ir aizmaildījušās Tavas zemapziņas dzīlēs. Šodien izvairies arī no tumšām ieliņām, aizēnotiem pagrabiem un citām vietām, kur var būt krimināla rakstura elementi.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Visnotaļ interesantas pārdomas var izraizsīt jēdziens- „mantojums”. Iespējams, ka apsvērsi domu apmeklēt notāru vai kā citādi sakārtot mantojuma lietas. Veiksmīgs laiks tiem, kam padomā atrisināt ķibeles ar nodokļiem, kā arī vērsties pie saviem kreditoriem.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Tavu radinieku, vai kaimiņu draugi var lūgt palīdzību vai citādi likt manīt par sevi. Īpašu uzmanību pievērs savam prātam- tajā dzīmstošās idejas var būt kā sēkla, kura nokļuvusi auglīgā pavasara zemē un augot kļūst par skaistu vasaras ziedu.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Var sanākt aktīva sadrabība ar juristie un tiem līdzīgiem darboņiem. Ja esi pārdošanas cilvēks, izmanto dienu klientu lojalitātes stiprināšanai, dažādu līgumu slēgšanai. Veiksmīgs laiks arī sarunām ar vecvecākiem.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Ja pirms laika esi ko pazaudējis un nevari atrast, tad šodien ir īstā diena tā meklēšanai. Ipašu uzmanību pievērs sarī savam bankas kontam- vai izdevumi nav sākuši būtiski pārsniegt kritisko masu.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Ar uzmanību un pietāti ieklausies savā organismā, tā sūtītajos signālos, jo šodien vari labāk kā citas dienas atklāt tā patiesās vēlmes. Vēro arī tā reakciju uz produktiem, ko saka Tavs vēders uz ikdienišķo uzturu. Īpāsu uzmanību pievērs arī saviem mājdzīvniekiem.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Ja saņem kādu anononīmu ziņu, nekrīti panikā, varbūt tas ir tikai pavasara joks. Īpašu vērību šodien var izpelnīties dažādu atlasu aplūkošana meklējot uz kartes punktu, kur dzīve varētu būt vieglāka un zāle nedaudz zaļāka.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Ar īpašu centīmu vari veikt revīziju savās grezmunlietās meklējot iespēju papildināt savu rotu komplektu. Kungi var veikt dažādu, statusu apliecinošu zelta aksesuāru iegādi. Labvēlīgs laiks arī sarunām par un ap bērniem.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Kādā sev svarīgā lietā vari saņemt gala atbildi. Tā var skart Tavu darbu vai arī privāto sfēru. Daudzi šodien var risināt dažādus mājokļa jautājumus, sākot no īres dzīvokļa meklēšans, beidzot ar neliela remonta uzsākšanu.

Horoskopi