Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Iespējams, ka bērni minēs kaut ko par ceļošanas plāniem, kā arī izrādīs vēlmi komunicēt ar radiniekiem. Šis ir arī veiksmīgs laiks savu trūkumu izprašanai un to novēršanas plāna realizācijai.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Prieku sagādās viss, kas veselīgs un mazliet sātīgs. Šo dienu vari izmantot sava ķermeņa lutināšanai, veselības spēka atgūšanai. Aktīvie zīmes pārstāvji var apmeklēt kosmētiskos kabinetus, kā arī iegādāties dažādus skaistumkopšanas preparātus.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Vecāku finanšu stāvoklis var likt aizdomāties par dažādām spekulācijām, vieglas naudas gūšanu. Idejas pieraksti, jo tās var būt daudzsološas. Dienas otro pusi velti mākslas baudīšanai, kultūras pieminekļu apskatei.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Iespējams, ka būs jārisina ģimenes lietas, jāmeklē dažādi kompromisi. Atceries, ka Tava stiprā puse ir cilvēku emocionālā saliedēšana - izmanto to! Daži pievērsīsies dažādu atskaišu rakstīšanai, noslēguma ziņojumu gatavošanai.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Turpināsi rosīties un komunicēt. Aktīvākie zīmes pārstāvji metīsies iekšā dažādās studijās, apmeklēs seminārus. Ja nepieciešams, šodien vari iegādāties jaunu tālruni, citu moderno tehnoloģiju aksesuāru.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Mīļotā cilvēka vajadzības un saistības var nonākt Tavā redzeslokā. Iespējams, ka būs jāpieņem pragmatiski lēmumi par palīdzības sniegšanu. Veiksmīgs laiks lielāku un mazāku pirkumu izdarīšanai.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Tupināsi akcentēt savas stiprās puses - iedzimto šarmu, kā arī skaistuma izjūtu. Īpaši veiksmīga šodien var būt apģērba iegāde, kā arī laika atrašana sava skaistuma izrādīšanai. Pasaule piederēs drosmīgajiem!

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Visnotaļ piemērots laiks dažādām meditācijas praksēm, atbilžu meklēšanai sevī. Tāpēc pirms nopietnu lēmumu pieņemšanas ieklausies savā sirdsbalsī. Aktīvākie zīmes pārstāvji var pievērsties veselības jautājumu risināšanai.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Veiksmīga diena sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, politiķiem, kuri ir gatavi riskēt nākotnes vārdā. Daži, romantiskākie zīmes pārstāvji, var pievērsties labdarībai, kā arī biznesa finanšu jautājumiem.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Nākotnes izaugsmes plāni var likt būtiski pārskatīt tuvākā laikā veicamās aktivitātes. Nekautrējies tos pārskatīt! Dienas otro daļu velti komunikācijai ar priekšniecību, savām autoritātēm.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Ar neviltotu prieku pētīsi dažādus preses izdevumus, meklējot ko labu tieši sev. Iespējams, ka, lapojot sludinājumu rindas, atradīsi ideālā darba piedāvājumu. Daudzi šodien var arī veiksmīgi nodoties tālu ceļojumu plānošanai.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Kaut turpinās daba nedēļa, prāts var būt nedaudz draisks, tendēts uz baudas gūšanu guļamistabā. Mistiski noskaņotie zīmes pārstāvji var nolemt iedziļināties nāves tēmas pētījumos, kā arī apmeklēt piederīgo kapavietas.

Horoskopi