Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Iespējams, pašā nedēļas sākumā tu posīsies tālākā komandējumā. Šodien sastaptie cilvēki veicinās jaunas idejas, palīdzēs izkristalizēt nākotnes plānus. Attiecības ar otro pusīti būs ļoti kaislīgas.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Diemžēl vari saskarties ar nelielām veselības problēmām. Nav izslēgts, par sevi atgādinās kāda hroniska kaite. Šodien vēlams nepārcensties ar darba slodzi, atturēties no stresa, strīdus situācijām.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Necenties paredzēt iznākumu katrai situācijai. Šodien tev ne reizi vien nāksies pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, improvizēt. Attiecībās ar kolēģiem var iezagties zināma neuzticēšanās, aizdomīgums.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Tev liksies, ka pasaule pret tevi ir noskaņota ļoti agresīvi, nedraudzīgi, kaut patiesībā tu vienkārši visu uztversi pārāk saasināti. Šodien labāk sekmēsies darbi, kurus veiksi vienatnē.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Plaša spektra notikumiem bagāta diena. Jau sākot no paša rīta, tiksi ierauts notikumu virpulī. Nav izslēgta nejauša tikšanās ar seno dienu draugiem, bijušo mīlestību. Var atrasties arīdzan pazudušas lietas.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Attiecībās ar kolēģiem atturies no liekas kritizēšanas, pamācīšanas. Labāk ieturi neitrālu pozīciju un dod padomu tikai tajās situācijās, kad tev to kāds patiesi lūdz. Vakaru velti atvasītēm.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Var nākties tikt galā ar sadarbības partneru iespītēšanos, kaut gan arī tu pats ne par mata tiesu nevēlēsies atkāpties no saviem principiem. Šodien vajadzētu ievērot diētu, nedrīkst noslogot kuņģi!

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Dienas pirmajā pusē var nākties risināt radinieku problēmas. Ja kaut kas nenotiks tev pa prātam, atlikušo dienas daļu burtiski vārīsies dusmās. Nejauc darbu ar privāto dzīvi!

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Visa diena paies vienā steigā, ap pēcpusdienu gluži vai kritīsi nost no kājām. Centies it visā ieturēt mērenību un labāk atlikt naudas lietu kārtošanu uz citu brīdi. Vakarā esi piesardzīgāks pie stūres.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Ja vien noticēsi sev, panākumiem, dienu noslēgsi kā uzvarētājs. Šobrīd lieti noderēs tev raksturīgais piesardzīgums naudas lietās un saimnieciski organizatoriskās iemaņas.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Lai cik jocīgi liktos, zvaigznes šodien iesaka mazāk strādāt un vairāk atpūsties. Labu omu veicinās sportiska rakstura nodarbes, veselīga dzīvesveida ievērošana. Vakarā esi kopā ar mīļoto.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Iespējami kreņķi mīlas jomā. Dažas Zivis varbūt saraus esošās saites. Ja neesi omā, varbūt paklausies garīgu mūziku, tiecies ar līdzīgi domājošiem. Vari mācīties meditēt, sākt badošanos.

Rietumu radio

Horoskopi