Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Iekšējais saspringums var nejauši mudināt izgāzt dusmas pār tuviniekiem. Tāpēc jau no paša rīta vari doties nelielā skrējienā vai garākā pastaigā, lai mazinātu spriedzi. Dienas izskaņā tava oma uzlabosies.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Piemērota diena, lai izietu sabiedrībā, paskatītos, ko ir sasnieguši citi, un parādītu arī savus laurus. Ja vien ir iespēja, droši vari iesaistīties radoša rakstura projektos, likt lietā savas oratora dotības.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Tu alksi jaunu zināšanu, iespaidu. Nav izslēgts, dosies nelielā, izzinošā braucienā vai arī tiksies ar līdzīgi domājošiem neformālā gaisotnē. Saskarsmē ar laulāto var parādīties zināma spriedze.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Varēsi mierīgi atļauties paslinkot. Varbūt sēdēsi mājās pie televizora, varbūt uzaicināsi ciemos pāris draugus. Katrā ziņā vislabprātāk atradīsies ģimeniskā, tuvu cilvēku kompānijā.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Tas nekas, ka formāli būs brīvdiena, tavu prātu nodarbinās profesionālas dabas jautājumi. Iespējams, būsi piemirsis paveikt ko svarīgu, kāpēc dienas otrajā pusē nolemsi doties uz ofisu.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Nebūs nekas pretī, ja varēsi nedaudz pašiverēties pa piemājas dārziņu vai arī pievērsties nelieliem remonta darbiem, labiekārtojumiem savā miteklī. Otrā pusīte gan dienu vēlēsies pavadīt laiskās noskaņās.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Veikaliem šodien labāk met līkumu, jo tavi pirkumi var izrādīties pārsteidzīgi, impulsīvi. Daudz atbilstošāks brīdis attiecību lietām. Vēlams no sirds izrunāties ar partneri, noskaidrot, kas tavu otro pusīti nomāc.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Dienas cēliens var iesākties agrāk nekā plānots, jo radīsies pēkšņa vēlme uzsākt jaunus darbus, jaunu dzīvi. Vari pievērsties fiziskām aktivitātēm, citādi nezināsi kur likt pāri plūstošos enerģijas krājumus.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Būsi neraksturīgi noslēgts, nevēlēsies atklāt otram savas jūtas. Tu vienatnē pievērsīsies iekšējām problēmām. Zvaigznes tomēr iesaka atrast uzticamu cilvēku, ar kuru izrunāt sasāpējušos jautājumus.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Beidzot radīsies brīvi brīži, kurus veltīt ģimenei. Mājās valdīs sirsnīgs nosakņojums. Pēcpusdienā vari doties uz kādu pasākumu vai pavadīt romantiskus brīžus kopā ar savu otro pusīti.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Neapdomīgi izteiktas frāzes dēļ var sanākt pamatīgs tracis mājas sienās. Tavu specifisko humora izjūtu ne katrs spēs uztvert. Šodien labāks kontakts veidosies ar gados jaunākajiem ģimenes locekļiem.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Tieksies pēc pārmaiņām, taču tās, visticamāk, nesīs vilšanos. Nav labs laiks radikālu lēmumu pieņemšanai. Zvaigznes iesaka veltīt laiku sevis sakārtošanai. Vari arīdzan pievērsties ar mākslu saistītajam.

Rietumu radio

Horoskopi