Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Tev jācenšas turēt sevi rāmjos pat tad, kad šķiet, ka viss apkārt notiekošais ir pilnīgs absurds. Uzticies tikai zināmām personām, neizaicini likteni. Neignorē organisma dotos signālus!

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Kādam no tuviniekiem var būt nepieciešama tava palīdzība. Diena nāks ar jaunām dvesmām un pārmaiņām personīgajā dzīvē. Iespējama romantiska iepazīšanās vai arī senu sakaru atdzimšana.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Veiksme vairāk smaidīs intelektuāla darba veicējiem. Pievērs lielāku uzmanību savai veselībai, neignorē nejaukus simptomus. Liela nozīme pašsajūtā būs spējai atslābināties pēc lielas garīgās slodzes!

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Diemžēl hroniskas kaites vai kā citādi tavs veselības stāvolis var ierobežot darba spējas. Ieteicams paņemt brīvdienu. Ja arī nolemsi strādāt, rēķinies, ka būs grūtāk koncentrēties, iespējams, pieļausi kļūdas.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Pat ja sapratīsi, ka ar darbiem viens galā netiksi, lepnums var būt par šķērsli, lai lūgtu atbalstu apkārtējiem. Šoreiz pavisam noteikti ir vērts pārkāpt sev pāri un ļaut, lai līdzgaitnieki sniedz palīdzīgu roku.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Darbs tev noteikti būs prioritāte. Tev būs tālejoši plāni, kuru dēļ būsi gatavs daudz ko upurēt. Saskarsmē ar kolēģiem būsi lietišķs un atturīgs, taču vienlaikus izpalīdzīgs.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Panākumu gūšanā izšķirīga loma būs spējai panākt kopīgu valodu ar priekšniecību. Tas nenozīmē, ka tev jāpiekrīt visam, ko saka augstākstāvošie, drīzāk jāmāk pareizi argumentēt savu viedokli.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Nepieciešamās lietas darīsi tikai pienākuma pēc, tev raksturīgā dzirksts, neatlaidība būs nedaudz noplakusi. Ja iespējams, dienu paņem brīvu un pavadi to kopā ar savām atvasītēm.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Necenties aizbildināties ar iedomām, ka esošie apstākļi ir nepārvarami, esi enerģiskāks, cīnies pretī šķēršļiem. Tieši tie Strēlnieki, kuri saglabās ticību panākumiem, gūs uzvaru, lai vai kas!

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Pateicoties sasniegtajam, izpelnīsies līdzgaitnieku atzinību, cieņu. Piemērots brīdis, lai dibinātu jaunus kontaktus, liktu manīt par sevi plašākai publikai. Iespējams, apsvērsi biznesa iespējas ar kādu radinieku.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Tev labpatiks pārmaiņas it visās dzīves jomās. Ja ne gluži sāksi jaunas attiecības, tad centīsies esošās padarīt krāšņākas. Arī darba lietās labprāt integrēsi jaunas metodes, attieksies no novecojušām lietām.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Līdzko piespiedīsi sevi aktīvākam darbam, daudzas lietas dzīvē jūtami uzlabosies. Atceries, ka attiecībās tu esi tikai viena no sastāvdaļām, jums kopīgi ar partneri ir jāveido saskaņa vienam ar otru.

Rietumu radio

Horoskopi