Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Zvaigznes nepārprotami saka - tev šī diena jāpavada rāmi. Atpūties un ļauj to darīt arī citiem. Šad tad der pabūt vienatnē, un šis ir īstais laiks, lai to darītu. Vari baudīt dabas vilinājumu, mieru un klusumu.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Pratīsi nekļūdīgi izprast līdzcilvēku rīcības motīvus. Labvēlīgs laiks psihologiem, žurnālistiem, biznesa pasaules pārstāvjiem. Tev negaidīti var atrisināties ieilgušas attiecību problēmas.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Darba diena paies ļoti mierīgi, ja vien nesāksi kolēģiem uzspiest savas intereses un uzskatus. Vislabākos rezultātus sasniegsi, strādājot individuāli. Centies aktīvāk bagātināt savas zināšanas.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Pavisam negaidīti vari tikt ielūgts uz kādām viesībām vai lietišķajām pusdienām. Pateicoties intuīcijai, ātri sajutīsi, kā un kuram sarunu biedram vari nodot vajadzīgo informāciju, gūt atzinību.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Tev šodien piemitīs lieliskas pielāgošanās spējas. Ar savu humoru, dzīvesprieku piesaistīsi apkārtējos, ap sevi pulcēsi līdzīgi domājošos. Piemērota diena izklaides pasākumu organizēšanai.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Tiekoties ar neparastiem, interesantiem, radošiem ļaudīm, arī tev pašam var rasties satriecoši labas idejas, kā palielināt savus ienākumus, iegūt vērtīgu pieredzi. Tomēr nevajag neko darīt steigā!

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Neļauj nevienam izlemt tavā vietā vai kā citādi ietekmēt tev svarīgu lēmumu pieņemšanu. Nedaudz lielāku uzmanību velti savai veselībai, neignorē hronisku kaišu saasināšanos!

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Sarunās ar apkārtējiem ātri vien pārliecināsi viņus par savu domu pareizību. Mājinieki vakarā ar nepacietību gaidīs tavu atgriešanos mājās, lai izrunātu viņu nospraustos kopīgus nākotnes plānus.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Esi dubultā uzmanīgs, jo tu vari netīši kļūt par krāpnieku upuri. Nav vēlams apmeklēt zīlniekus, astrologus vai dziedniekus, iespējams, vienkārši nonāksi šarlatānu rokās.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Nedzenies uzreiz pēc diviem zaķiem. Ar sirdi gribēsi doties uz tikšanos ar mīļoto cilvēku, ar prātu – uz darbu. Šoreiz zvaigznes iesaka sekot sirdij, tā noteikti spēs aizvest tevi vajadzīgajā virzienā.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Nespēsi sēdēt rokas klēpī salicis. Noteikti dari to, kas tev vislabāk izdodas, sagādā prieku. Bet ja ķersies pie kāda darba pārāk savtīgu nolūku dēļ – sargies, var sekot nejauka izgāšanās.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Pastāv neliels risks, ka nonāksi kāda cilvēka atkarībā un nespēsi tā īsti rīkoties pēc sava prāta. Ieteicamas pastaigas vai izbraukums pie dabas, tas palīdzēs atvēsināt tavas domas, sakārtot prioritātes.

Rietumu radio

Horoskopi