Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Velti dienu sev! Pat, ja darba pienākumi liek strādāt saliektu muguru, atrodi laiku, kad ļauties tīkamām nodarbēm. Pievakari labāk pavadīt mājīgā atmosfērā, atturēties no lieliem ļaužu pūļiem.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Gribot negribot, ievērojamu dienas daļu var nākties pavadīt, diskutējot par citu cilvēku problēmām. Apstākļi, līdzgaitnieku nebūšanas, var tiešā veidā ietekmēt tavus profesionālos panākumus.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Veiksme būs tava sabiedrotā. Gūsi panākumus darbā, attiecības ar kolēģiem valdīs sapratne. Dienas izskaņā vēlēsies būt kopā ar mīļoto, parūpējoties, lai gaisotne būtu ne tikai romantiska, bet arī neparasta.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Ja vien būsi gana izlēmīgs, drosmīgs, diena nesīs labus panākumus. Zīmīgāks brīdis tiem Vēžiem, kuri saistīti ar nekustamā īpašuma tirdzniecību, pedagoģiju un medicīnu.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Pārrunas ar mājiniekiem ātri var kļūt ļoti vispārinātas un pārgudras, tāpēc labāk nemaz tās nesākt, jo tu tikai sabojāsi omu sev un tuviniekiem. Šis ir laiks, kurš vairāk piemērots individuālām aktivitātēm.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Izdosies panākt labu kontaktu ar augstākstāvošajām personām, tiksi novērtēts. Nekļūsti iedomīgs, jo tas mazinās tavas rīcības asumu, kas savukārt var veicināt neuzmanības kļūdas.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Neviltotā uzmanība, no pretējā dzimuma puses, liks tev justies iekārojamam. Var gadīties, ka prāts nesaskanēs ar jūtām. Šoreiz noteikti ir vērts sekot apdomai, plānveidīgai rīcībai nevis mirkļa kaprīzēm.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Pilnai labsajūtai, tev būs nepieciešams sajust, ka ieņem līdera lomu kolektīvā. Kādam Skorpionam var šķist, ka viņš netiek pienācīgi novērtēts, bet patiesība it tāda, ka viņu laiks vēl nav pienācis!

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Nepārvērtē savu nozīmīgumu darba kolektīvā. Esi disciplinētāks, vairāk rūpējies par paveiktā kvalitāti, solīto izpildi nospraustajā laikā. Neignorē formalitātes, darba drošības instrukcijas.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Tu nevēlēsies paciest kolēģu tukšo pļāpāšanu, gribēsi no vārdiem uzreiz pāriet pie darbiem. Tomēr neko lielu nebūtu vēlams uzsākt, pašlaik pareizāk būtu veikt nepieciešamos plānošanas darbus.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Darbi būs vai cik uziet, tāpēc svarīgi vispirms apzināties primāros, kuriem arīdzan veltīt galveno uzmanību. Raugi, lai tava māja būtu kārtībā, jo vakarā iespējami negaidīti ciemiņi.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Lai pildītu pienākumus, padarītu uzticētos darbus, nāksies atbrīvoties no ilūzijām, kļūt lietišķākam. Esi tālredzīgāks, plānojot šodienas pasākumus, pretējā gadījumā nāksies strādāt virsstundas.

Horoskopi