Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Iespējams, pārāk lielu uzmanību pievērs materiālajiem labumiem, kamēr garīgā attīstība ir atstāta novārtā. Atrodi kaut brīdi, lai patērzētu ar draugiem, pārdomātu līdz šim sasniegto, izkristalizētu nākotnes cerības.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Iepriekš paveiktie darbi šobrīd var sākt nest augļus. Galvenais saprast, kā lietderīgāk izmantot iegūto, kā to pavairot. Attiecībās ar mīļoto var parādīties konflikti bērnu audzināšanas jautājumos.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Profesionālajās lietās būsi patiesi noslogots. Iespējams, ka nebūs pat laika kā nākas ieturēt kafijas pauzi. Tomēr panikā krist netaisīsies. Tu skaidri apzināsies, ka ieguldītās pūles noteikti atmaksāsies.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Ikdienišķos darbus veiksi bez īpašas iedvesmas, taču tas nenozīmē, ka no tā cietīs paveiktā kvalitāte. Zemapziņas spēks un intuīcija tev jūtami palīdzēs apiet likteņa krāces.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Darba lietās intensīvāka izrādīsies dienas pirmā puse, savukārt pēcpusdienā tu tā vien skaitīsi stundas līdz brīdim, kad varēsi aizvērt aiz sevis kabineta durvis, lai dotos mājās pie mīļotā.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Apkārt esošā spriedze var veicināt pārsteidzīgumu, neuzmanību. Centies būt rūpīgāks materiālas un juridiskas dabas jautājumos. Nopietnas tikšanās labāk pārcelt uz citu dienu.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Lai kā tu vēlētos, vari līdz galam nespēt izkontrolēt visu notiekošo, tādēļ nāksies vien pielāgoties mainīgajiem apstākļiem. Liela nozīme būs saskanīgām attiecībām ar priekšniecību.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Zvaigznes iesaka dalīties ar uzticamo cilvēku loku savās nākotnes iecerēs. Tādējādi tu gūsi ne tikai padomus, kā labāk kāroto īstenot, bet vari arīdzan atrast kādu atbalstītāju, sponsoru.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Diezgan saasināti uztversi jebkuru frāzi, kura būs vērsta tavā virzienā. Piemērotāka diena radošiem projektiem, it sevišķi ar dizainu, noformēšanu, arhitektūru saistītām lietām.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Centies atcerēties, kad pēdējo reizi kopā ar mājiniekiem apsēdāties un izrunājāties par dzīvi. Uzklausi savu atvasīšu rūpes, bet, kamēr netiec lūgts, nedod viņām savus padomus.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Mīļotais cilvēks labprāt aprūpēs tevi un darīs visu iespējamo, lai tu justos mīlēts. Saskanīgās attiecības ar otro pusīti veicinās panākumus darba lietās. Vakars solās būt romantisks.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Ja darbojies apkalpojošajā sfērā, tad zini, šis ir tavs laiks. Svarīga diena arī pasniedzējiem, visu veidu intelektuālā darba veicējiem. Vakarā visu uzmanību gribēsi veltīt savām atvasītēm.

Rietumu radio

Horoskopi