Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Vēlēsies tā ilgāk pavāļāties gultā, paskatīties televizoru un nekur neiet. Pēcpusdienā kādam Auna zīmes pārstāvim domas var krasi mainīties un viņš dosies dzīvē, tikai nevajadzētu kļūt pārgalvīgam!

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Tu aktīvi rosīsies kāda drauga labā, līdz ar to laika ģimenei diez cik daudz neatliks. Tuvinieki gan būs saprotoši un nekādus pārmetumus tev neizteiks. Dienas otrajā pusē esi piesardzīgāks pie auto stūres.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Interesēs viss, kas saistīts ar jaunajām tehnoloģijām, prāta asināšanu. Pārbaudīsi zināšanas, risinot krustvārdu mīklas, dažādus uzdevumus. Saviesīgiem pasākumiem piemērotāka dienas otrā puse.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Jautājums, kuru tev ir vērts uzdot sev, kāpēc tu visu ņem tik tuvu pie sirds? Nebojā savu nervu sistēmu uzpūtīgu cilvēku dēļ, labāk koncentrē uzmanību lietām, kuras rosina tevī pozitīvas emocijas.

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Nav izslēgts, dosies pastaigā pa veikaliem un atgriezīsies mājās ar samērā lielu pirkumu. Svarīgi, lai šis pirkums neradītu robu ģimenes budžetā. Šodien nevajadzētu ilgstoši atrasties pie auto stūres.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Pat ja ir nelāgs garastāvoklis, neīgņojies, mēģini visādi priecāties par dzīvi, audzini raksturu, vairo sevī optimismu. Uzlabot omu palīdzēs mērenas fiziskas aktivitātes, mīļotā cilvēka klātbūtne.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Paliec vien pie ierastā dzīves ritma, nesāc neko jaunu, jo tam, visticamāk, nebūs cerētā efekta. Būtu vēlams vairāk atpūsties ģimenes lokā, tikšanos ar draugiem atliekot uz citu dienu.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Esi iecietīgāks un saprotošāks, jo īpaši pret savām atvasītēm. Palūkojoties uz ikdienišķajām problēmām no garīgā viedokļa, ātri vien vari tikt pie ilgi tīkotajām atbildēm.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Noskaņojums būs kā radīts izklaidēm un atpūtai, bet ne darbam. Izklaidēsies pats un labu omu nodrošināsi arīdzan apkārtējiem. Vakarā vari doties uz deju placi, vai arī sarīkot ballīti mājās.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Tev priekšplāna var izvirzīties sabiedriskās aktivitātes, un tikai pēc tam sekos personīgā dzīve. Labāk nemēģini uzpirkt mājiniekus ar dāvanām, viņiem būs vajadzīga tieši tava uzmanība.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Neļauj emocijām pilnībā pārņemt sevi un ietekmēt kāda lēmuma pieņemšanu, naudas lietām pieej ar vēsu prātu. Ieteicams apmeklēt pirti, solāriju, lielākoties lai uzlabotu savu pašsajūtu.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Tu ar baudu izjutīsi to, ka nesteidzoties vari malkot rīta kafiju. Lielākās aktivitātes var saistīties ar saimnieciskajiem darbiem mājās. Centīsies no sirds, jo vēlēsies, lai miteklis spīd un laistās.

Rietumu radio

Horoskopi