Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Darba nedēļu vēlams sākt, pievēršoties dažādu saistību izpildei, kā arī vienkārši pārskatot esošās saistības. Iespējama izteikta vēlme iegrimt mīļotā cilvēka problēmu risināšanā.

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Priekšplānā izvirzīsies dažādi partnerattiecību jautājumi, būs jāiesaistās dažādās diskusijās, pārrunās. Aktīvākie zīmes pārstāvji var droši meklēt jaunus biznesa kontaktus, kā arī veiksmīgi apkalpot savus klientus.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Darbs būs Tavs galvenais vadmotīvs, jo būs jārisina dažādas problēmas, profesionālās dilemmas. Nekautrējies uzņemties iniciatīvu, izrādīt savu degsmi kopīgu mērķus sasniegšanai!

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Būs grūti pieslēgties darba nedēļai, jo prāts aizvien atteiksies risināt darba lietas. Prioritāte būs izklaide, jautra čalošana ar kolēģiem un bezbēdīgas pavasara sajūtas meklēšana sirdī, kuras balsij ir vērts sekot!

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Ar prieku ķersies klāt atskaišu rakstīšanai, kā arī prasīsi no saviem darbiniekiem sniegt priekšlikumus operatīvu jautājumu risināšanai. Iespējama tikšanās ar revidentiem, kā arī nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem. Veiksmīga diena viesnīcās strādājošajiem!

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Nedēļas pirmā diena var nest ziņas saistībā ar komandējumiem, īsiem ceļojumiem. Pēcpusdienā vēlams pievērsties mācībām, apgūt ko jaunu, nebijušu. Veiksmīgs laiks transporta nozares darboņiem.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Naudas lietas kļūs par prioritāti. Skaitīsi savu naudiņu, kā arī citu naudiņu. Iespējami negaidīti tēriņi, tāpēc rūpīgi seko līdzi savai bilancei! Iespējams, kāds vēlēsies no Tevis aizņemties arī kādu resursu.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Spēks, emociju dziļums un savas varas apzināšanās - sajūtas, kuras var pavadīt Tevi šajā dienā. Izbaudi savu spēju vadīt cilvēkus, ietekmēt kolektīvo viedokli un iedziļināties lietu būtībā! Veiksmīgs laiks fiziskajiem vingrinājumiem.

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Domas šodien būs nedaudz aklas, klejos pa Tavas apziņas labirintiem, meklējot jaunus pieturas punktus. Izmanto laiku mierīgai dzīves pārdomāšanai, jaunu mērķu izvirzīšanai un dzīves atskaites punktu definēšanai.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Ir pienācis laiks pievērsties sabiedrības viedokļa formēšanai, tāpēc vari droši izrādīt maksimālu aktivitāti uzstājoties un gatavību uzņemties iniciatīvu. Iespējamas aktīvas diskusijas interneta forumos, kā arī semināru apmeklējumi.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Būsi uzdevumu augstumos, jo spēsi apvienot patīkamo ar lietderīgo. Iespējama lielisku biznesa ideju dzimšana, tāpēc turi pierakstus pa rokai. Droši komunicē ar darba devēju, tiešajiem vadītājiem, jo šodien vari panākt sev vēlamo rezultātu.

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Iespējams, ka šodien daudz runāsi svešvalodās, kontaktēsies ar ārvalstu kolēģiem, klientiem. Studentiem arī šī diena solās būt visai jauka, jo zināšanas tiks uzņemtas ar īpašu vieglumu, prieku. Iespēju robežās vēlams pievērsties arī atvaļinājuma plānošanai!

Horoskopi