Auns

Sīkāk 21.03 - 19.04

Baudi brīvdienu nesteidzoties, neuztraucoties par darba lietām. To vislabāk palīdzēs izdarīt draugu un mīļotā cilvēka klātbūtne. Zvaigznes iesaka kā nākas izkustēties! Kāpēc gan to nedarīt uz deju grīdas?

Vērsis

Sīkāk 20.04 - 20.05

Dienas pirmajā pusē tavs noskaņojums būs nedaudz sadrūmis, taču ap pusdienas laiku viss mainīsies un tu spīdēsi kā saulīte. Nav izslēgts, ka pievakarē apņēmības pilns dosies baudīt dzīvi.

Dvīņi

Sīkāk 21.05 - 21.06

Iespējams, vakar vakarā būsi tā ilgāk un intensīvāk atpūties, līdz ar ko šobrīd būsi lēnīgāks un tieksies pēc miera, klusuma. Kāds Dvīnis aktīvi smelsies jaunas zināšanas, pateicoties interneta ārēm.

Vēzis

Sīkāk 22.06 - 22.07

Tavas vēlmes var izrādīties diezgan izteiktās pretrunās ar iespējām un pārējo ģimenes locekļu dienas plāniem. Šoreiz tev prātīgāk būtu paklausīt otrās pusītes padomam un rīkoties pēc viņas ieskatiem!

Lauva

Sīkāk 23.07 - 22.08

Notikumi, kuros neviļus tiksi iesaistīts, var rosināt filozofiskas pārdomas par dzīvi. Nav izslēgts, ka uzstādīsi sev jaunu, ļoti tālejošu mērķi. Attiecībās ar mīļoto it visam meklēsi dziļāku jēgu, nozīmi.

Jaunava

Sīkāk 23.08 - 22.09

Ja vien tu prastu tā vienkārši atslābināties un aizmirst nedēļas laikā piedzīvoto! Taču kā par spīti, negācijas tā vien rosīsies pa galvu, neļaujot pilnvērtīgi pievērsties mājas lietām, ģimenei.

Svari

Sīkāk 23.09 - 23.10

Piemērots brīdis, lai ceļotu vai arī sagatavotos darba komandējumam. Iespējams, meklēsi piemērotus ar profesionālo izaugsmi saistītus kursus, seminārus. Vakaru pavadi mierīgā gaisotnē.

Skorpions

Sīkāk 24.10 - 21.11

Vajadzēs laiku, lai izrunātos ar otro pusīti, atrisinātu pēdējā laikā sakrājušās neskaidrības. Tu būsi apņēmības pilns panākt savu, taču pielūko, lai tu nekļūsti pārlieku uzstājīgs vai spītīgs!

Strēlnieks

Sīkāk 22.11 - 21.12

Tev būs atbilstošs noskaņojums, lai apciemotu vai arī uzņemtu pie sevis radus, draugus. Varbūt saorganizē nelielu tusiņu, kurā varēsi iesaistīt gan ģimenes locekļus, gan paziņas.

Mežāzis

Sīkāk 22.12 - 19.01

Tu labi sapratīsies ar atvasītēm, tāpēc lielāko dienas daļu pavadīsi kopā ar viņiem. Varat doties izzinošos gājienos pa dabas muzeju, aizceļot līdz zoodārzam vai vienkārši parunāties par dzīvi.

Ūdensvīrs

Sīkāk 20.01 - 18.02

Savā rīcībā centies būt pēc iespējas piesardzīgāks. Labāk laikus atsakies no pārgalvīgas rīcības, draugu iniciētām avantūrām. Šodien jātur sevi grožos, jāapvalda dusmu izvirdumi!

Zivs

Sīkāk 19.02 - 20.03

Meklēsi iespējas baudīt kultūru tās plašākajās izpausmēs. Taču neceri, ka ģimenes locekļiem būs tādas pašas vēlmes. Prātīgāk rīkosies tie, kuri ieplānos individuālus izstādes vai teātra izrādes apmeklējumus.

Horoskopi