Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Martin Rauam
Martin Rauam Foto: Pressiinfo
World Rally Team Estonia meeskonnas PWRC arvestuses Mitsubishi Lancer EVO IX võistlusautol sõitvad Martin Rauam ja Silver Kütt lõpetasid Uus-Meremaa ralli omas võistlusklassis kolmandana.
Rauam lõpetas viiest pühapäeval kavas olnud kiiruskatsest kahel teise kohaga ning suutis laupäeval kättevõidetud poodiumikohta hoida.

PWRC arvestuses ralli võitnud tšehh Martin Prokopile jäi Rauam alla 57,8 sekundiga. Teisena lõpetanud Patrik Sandellile kaotas eestlane 21,6 sekundiga. Uus-Meremaa ralli üldarvestuses oli Martin Rauam hinnataval 12. kohal.

PWRC sarja MM-i punktitabelis on Rauam kogunud 15 punkti ning hoiab sellega kuuendat kohta. Juhtimas on austerlane Andreas Aigner 30 punktiga.