Par konkursa uzvarētāju kļūst Viktorija, kura saņēmusi 6576 balsis! Apsveicam ar vienreizējo balvu no FBI divas biļetes īpašā skatītāju zonā, kā arī suvenīru komplektu 500 eiro vērtībā!

Apkopojot rezultātus, TVNET administrācija atklāja vairāku dalībnieku negodīgu rīcību, lietojot balsošanas metodes, kas neatbilst konkursa kārtībai - balsot var vienu reizi diennaktī! Tāpēc vairāki fotokonkursa dalībnieki tika diskvalificēti, kā rezultātā par lielākā balsu skaita saņēmēju kļuva dalībniece Viktorija!

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā!

Ar uzvarētāju sazināsies TVNET un FBI vadība!

iepriekšējais 1 2

Tuvojoties Kailijas Minogas “Aphrodite - Les Folies” tūres koncertam “Arēnā Rīga”, TVNET sadarbībā ar rīkotājiem – koncertaģentūru FBI izsludina dziedātājas – līdzinieces meklēšanas konkursu! Visatbilstošākā Kailijas dubultniece saņems vienreizēju balvas: divas biļetes īpašā skatītāju zonā, kā arī suvenīru komplektu 500 eiro vērtībā!

Vairāk par “Kylie Splash Pack”:

Šis suvenīru komplekts ir pašas pasaulslavenās mūziķes apstiprināta dāvana saviem kaislīgajiem faniem. Ja vien nav iebildumu nedaudz samirkt, šī balva sniedz vienreizēju iespēju skatīt Kailijas Minogas skatuves šovu no īpaši tuvas zonas. Tūres organizatori sola, ka šīs vietas liks justies kā daļai no paša šova, jo ekskluzīvā biļete ļaus baudīt priekšnesumu neapstrīdami unikālā stilā – esot “The Splash Zone” (Šļakatu zonā), kas īpaši radīta, lai atrastos maksimāli tuvu skatuvei!

Dāvanā tāpat saņemsiet arī ekskluzīvu Kailijas fotogrāfiju, Kailijas brendotu lietusmēteli, īpašu “I Was In The Splash Zone” (Es biju Kailijas šļakatu zonā) dvieli, “Aphrodite - Les Folies” turnejas programmu, ekskluzīvu tūres ID karti, īpašu aproci iekļūšanai ekskluzīvajā skatīšanās zonā.

Kas jādara, lai iegūtu balvu?

TVNET konkursa sadaļā jāpievieno dziedātājas līdzinieces fotogrāfija, kā arī apraksts. Bildes akceptēsim līdz 16.02.

Redakcija arī patur tiesības neakceptēt bildi, ja tā neatbilst prasītajam. Bildei jābūt labā kvalitātē. Katrs dalībnieks iesūta VIENU foto.

Pēcāk tiks izsludināta balsošana (līdz 22.02.), pēc kuras tad arī noteiksim uzvarētāju!