Foto konkurss

SMIEKLĪGĀKĀ IEPAZĪŠANĀS FRĀZE

Par godu Valentīndienai tiek rīkots konkurss, kurā aicinām foto formātā iesūtīt smieklīgākās iepazīšanās frāzes.
Tu noteikti esi bijis situācijā, kurā kāds mēģina ar tevi iepazīties, neveikli uzsākot sarunu, vai varbūt tu pats esi izmantojis kādu asprātīgu tekstu, vai dzirdējis blakus sarunu, kurā smieklīgas frāzes lido viena pēc otras. Iesūti kuriozu iepazīšanās frāzi iz dzīves un piedalies konkursā un, iespējms, tieši Tu saņemsi "Babor beauty SPA" dāvanu karti 100 eur vērtībā.
Visas iesūtītās iepazīšanās frāzes piedalīsies konkursa balsošanā. Tā persona, kuras iepazīšanās frāze būs saņēmusi visvairāk balsis, konkursa noslēgumā saņems "Babor beauty SPA" dāvanu karti
Pirms piesaki savu dāvanu, lūdzu iepazīsties ar konkursa noteikumiem.

Konkurss norisinās no 12.02. - 20.02. plkst. 16:00. Laikā no 12.02 - 16.02. plkst. 00:00 notiek foto iesūtīšana, un laikā no 17.02. - 20.02. plkst. 16:00 notiek balsošana par iesūtītajiem foto. Konkursa uzvarētājs tiks noteikts pēc vislielākā balsu skaita un paziņots 20.02. 2015. plkst. 17:00

Konkursa uzvarētājs balvā saņems "Babor beauty SPA" dāvanu karti 100 eur vērtībā.

Lai piedalītos konkursā:

Konkursa dalībniekam ir jāiesūta iepazīšanās frāzes teksts foto formātā (ieteicamā foto proporcija ir 3:2, ieteicamais izmērs 600x360 px).

Iepazīšanās frāzes tekstam ir jābūt latviešu valodā.

Foto saturs nedrīkst saturēt necenzētu saturu, kas parkāpj sabiedriskās/ ētiskās normas, vai ir pretrunā ar LR likumiem. TVNET patur visas tiesības izvertēt iesūtītā satura kvalitāti un atbilstību konkursam. TVNET ir tiesības nepublicēt materiālu, ja tas neatbilst konkursa noteikumiem vai konceptam.

Ja konkursa uzvarētāja iesniegtais foto neatbilst konkursa noteikumiem vai tiks konstatēti pārkāpumi saistībā ar balsu viltošanu vai krāpšanu, tad dalībnieks ar nākamo lielāko balsu skaitu tiks noteikts par uzvarētāju.

Tev smuki mati!

Inita Balode
Tad tā lai arī paliek... Indra Mālniece / 3
Nāksi par draudzeni? Sabīne Balode / 6

Vēlies padejot? Anna / 15
Jautājums! Kristīne Birnbauma / 0
Pietiekami garš? Kristīne Stronsteina / 3

Tev smuki mati! Inita Balode / 548
Meklēt un atrast. Harijs Cepurītis / 8
Saplīsušas zeķubikses Zane Grundmane / 3

loģika :D Katrina / 51
Falseta Mareks Voroņuks / 0

iepriekšējais 1 2 3