Foto konkurss

70./ 80. GADU FOTO KONKURSS

Pagājušā gadsimta 70./ 80. gadu kadri ir īstas pērles, tāpēc TVNET rīko foto konkursu, kurā uz mirkli varēsim atgriezties pie kļošenēm, kuplajiem matu sakārtojumiem, zudušām pilsētas ainām un citiem dzīves smalkumiem. Izšķirsti vecos albumus, vai vēl labāk - izšķirsti savu vecāku vai vecvecāku albumus, izvēlies labāko kadru, kas uzņemts 70./ 80. gados un iesūti mums! Lai foto konkursam veidotos vienota tematika, esam sagatavojuši pāris foto tematikas atslēgvārdus pie kuriem aicinām pieturēties iesūtot foto: #pludmale #mode #pilsētvide #kultūra #veikali #sabiedrība #ikdiena #izklaide.

Konkursa uzvarētājs balvā saņems "Superior" kalnu velosipēdu no veloveikala "VELOPROFS".
Konkursa noslēdzies un TVNET žūrija izvērtē iesūtītās bildes. Lielā bilžu daudzuma dēļ, konkursa uzvarētājs tiks paziņots 14.04.2015.

Foto konkurss norisinās no 10.03. - 12.04. 2015. Laikā no 10.03. -  08.04. plkst. 00:00 notiek foto iesūtīšana. Konkursa uzvarētāju noteiks TVNET žūrija un paziņos 14.04. Konkursa uzvarētājs balvā iegūs "Superior XC 840" kalnu velosipēdu sadarbībā ar veloveikalu "VELOPROFS".  

Konkursa dalībnieka iesūtītajam foto materiālam ir jābūt oriģinālam, tas nedrīkst būt lejuplādēts no interneta resursiem.

Iesūtītās fotogrāfijas saturs ir konkursa dalībnieka brīva izvēle, taču iesūtītajam foto ir jābūt uzņemtam Latvijā 20. gadsimta 70./ 80. gados.

Iesūtītā foto aprakstā ieteicams norādīt foto uzņemšanas vietu un gadu.

Ieteicamā foto proporcija ir 3:2, ieteicamais izmērs 600x360 px. Foto ir jāiesūta elektroniski.

Pēc fotogrāfijas iesniegšanas moderators to pārbaudīs un attiecīgi konkursa atbilstībai publicēs, vai nepublicēs.

Ja foto materiāls, kuru konkursa dalībnieks iesūtījis konkursam tiek apstiprināts un publicēts konkursā, tad tas nokļūst TVNET īpašumā un TVNET ir tiesības to turpmāk izmantot bez iepriekšējas saskaņošanas.

Foto nedrīkst saturēt necenzētu saturu, kas parkāpj sabiedriskās/ ētiskās normas, vai ir pretrunā ar LR likumiem. TVNET patur visas tiesības izvertēt satura kvalitāti un atbilstību konkursam.

TVNET ir tiesības nepublicēt foto, ja tas neatbilst konkursa noteikumiem un izslēgt dalībnieku no konkursa, ja tiek konstatēti pārkāpumi.

Liels paldies visiem konkursa dalībniekiem par fantastiskajām fotogrāfijām!

TVNET žūrija ir noskaidrojusi konkursa uzvarētāju.

Apsveicam, velosipēdu laimē Marians Kiseļevs, kurš iesūtīja foto "Tēvi"!

Tēvi - 1971. gads

Marians Kiseļevs

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20