Mariah Carey biļešu medības

TVNET un FBI Tev piedāvā unikālu iespēju tikt pie Mariah Carey koncerta biļetēm!
Laikā no 15. - 19. februārim katru dienu Rīgas pilsētvidē tiks noslēptas divas Mariah Carey koncerta biļetes. Katras dienas plkst. 12:00 tiks publicēta karte ar pavedienu, kas norādīs, kur atrast TVNET lādīti, kas ļauj saņemt biļetes. Visātrākais un attapīgākais Mariah Carey fans, kurš atradīs apslēpto TVNET lādīti iegūs divas biļetes un varēs doties uz koncertu "Arēna Rīgā" jau 7. aprīlī.
Esi mundrs un nenokavē kartes publicēšanas brīdi, lai būtu pirmais! Katras dienas karte būs atrodama šeit, TVNET konkursu sadaļā, kā arī par to tiks izziņots TVNET sociālajās vietnēs (Facebook, draugiem.lv, Twitter).

Lai medībās veiktos labāk, iesakām iepazīties ar konkursa noteikumiem.
Lai veicas medībās!

Laikā no 2016. gada 15.-19. februārim, katru dienu plkst. 12:00 tik publicētā karte ar pavedienu, kas norāda, kur ir apslēpta TVNET lādīte ar informāciju, kas ļauj saņemt 2 Mariah Carey koncerta biļetes.

Katras dienas karte būs atrodama šeit, TVNET konkursu sadaļā, kā arī par to tiks izziņots TVNET sociālajās vietnēs (Facebook, draugiem.lv, Twitter).

Karte norāda aptuveno TVNET lādītes lokāciju, tā būs novietota atbilstoši kartē redzamajam pavedienam līdz ar to ”biļešu medību” dalībniekam jārēķinās ar meklēšanas un orientēšanās elementiem, taču lādīte noteikti būs pamanāma. 

Katru dienu laikā no 15.-19. februārim apslēptā TVNET lādīte būs atrodama citā lokācijā.

Lai saņemtu Mariah Carey koncerta biļetes, lādītes atradējam, vadoties pēc lādītes iekšienē norādītās informācijas ir jāreģistrē savs atradums tās pašas konkrētās dienas laikā.

Ja biļešu atradējs, atbilstoši norādītajai informācijai sevi nereģistrē tās pašas dienas laikā, tad Mariah Carey koncerta biļetes nebūs iespējams saņemt.

Katru dienu biļešu ieguvējs ir tikai viena persona - pirmais, kuram ir izdevies atrast TVNET lādīti.

Gadījumā, ja, atrodoties konkrētajā lokācijā, lādīti neizdodas atrast jāapzinās, ka, iespējams, kāds to jau ir atradis.

Katra persona iegūt Mariah Carey koncerta biļetes var tikai vienu reizi. Respektīvi, ja personai  ir izdevies atrast TVNET lādīti un tikt pie biļetēm, tad vēl vienas lādītes atrašanas gadījumā atkārtota biļešu saņemšana, šai personai nav iespējama. Pie biļešu saņemšanas tiks lūgts uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Savukārt, ja persona kādā no dienām ir nesekmīgi iesaistījusies "biļešu medībās", tad šī persona droši var atkārtot savu dalību arī citās dienās.

TVNET ir tiesības neizsniegt paredzēto balvu, ja ir aizdomas par krāpniecību, vai konkursa noteikumu pārkāpšanu. TVNET patur tiesības izvērtēt konkursa norises procesu un izslēgt dalībnieku no konkursa, ja tiek konstatēti pārkāpumi.

P.S. TVNET lādītes atradējs lādīti var paturēt.

Piektdienas, 19. februāra pavedienu karte

Mariah Carey biļešu medības
Piektdienas, 19. februāra pavedienu karte Mariah Carey biļešu medības
Ceturtdienas, 18. februāra pavedienu karte Mariah Carey biļešu medības
Trešdienas, 17. februāra pavedienu karte Mariah Carey biļešu medības

Otrdienas, 16. februāra pavedienu karte Mariah Carey biļešu medības
Pirmdienas, 15. februāra pavedienu karte Mariah Carey biļešu medības