Grāmata atklāj maiju kalendāra vēstījumu par 2012.gadu!


 

« iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

  1. Antiņš 2011. g. 16. jūnijā, 11:20

    Ar tiem datumiem tā interesanti. Pēc mūsdienu kalendāra 21. decembris ir ap ziemas saulgriežiem. Pieļauju, ka senās kultūras saulgriežus īpaši atzīmēja. Mums piemēram jāņi, meteņi. Bet tik precīzi noteikt mēneša datumu. Man jau par gadu ir šaubas. Gribētos redzēt kaut kādus aprēķinus.

  2. mellene 2011. g. 15. jūnijā, 23:31

    Maiji savam kalendaram,drosi vien,pirmo gadu izvelejas tapat kaa eiropiesi musu ēras pirmo gadu,Kristus dzimsana,kura parejam tautam,kuras nav kristiesi, neizsaka neko.Kadas paraleles tur vispar var vilkt?

  3. piekrītu 2011. g. 15. jūnijā, 20:37

    Ja mēs gribam baudīt to laimi un labklājību, kas ir maiju tautai, mums vajag ieklausīties šīs gudrās tautas padomos!

  4. Ogre 2011. g. 15. jūnijā, 09:44

    kārtējais šarlatāns :)

  5. Gregs Breidens 2011. g. 15. jūnijā, 09:32

    Esmu NEW AGE kustības atbalstītājs un vēlos lai visi cilvēki vēlētos kļūt par
    NEW WORLD RELIGION locekļiem, neko tādu baigu, jau es nevēlos

  6. Noa 2011. g. 15. jūnijā, 08:57

    Nepievilieties, vēl dažādām lietām jānotiek, bet laika, patiesi, ir maz, lai atgrieztos no saviem grēkiem. Pēdējā laika zīmes:

    2.Tes 2:1-4 Bet attiecībā uz mūsu Kunga Jēzus Kristus atnākšanu un mūsu savienošanos ar Viņu, mēs lūdzam jūs, brāļi: nepadodieties tik ātri neapdomīgam uztraukumam vai bailēm, it kā Tā Kunga diena būtu klāt. Vai tas būtu gara iedvesmojums, runāts vārds vai it kā manā vārdā rakstīta vēstule, lai neviens jūs nemaldina ne šādā, ne tādā veidā: jo papriekš jānāk atkrišanai un atklāti jāparādās grēka cilvēkam, pazušanas dēlam, pretiniekam, kas saceļas pret visu, kas saucas Dievs vai svētums, un pat ieņem vietu Dieva templī, pats sevi celdams par Dievu.
    Atkl.13:16,17 Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa.

    Mt.24:11,14,36 Un daudzi viltus pravieši celsies, un tie daudzus pievils .. Un šis Valstības evaņģēlijs tiks sludināts visā pasaulē par liecību visām tautām, un tad nāks gals. Bet dienu un stundu neviens nezina, ne debesu eņģeļi, ne Dēls, kā vien Tēvs.

  7. Es 2011. g. 14. jūnijā, 23:13

    Kā jebkurā pašsaprotamā mobilajā telefonā kalendāram ir beigas, tā pat maiju kalendārs beidzas, kāda jēga sarakstīt miljonus gadu uz priekšu, ja tas reāli nav nepieciešams, bet te redz, uztaisa brēku no sīkuma! :D

  8. lietotāja vārds 2011. g. 14. jūnijā, 21:21

    Grega Bradena darbi "Dievišķā matrice", "Notici sev!" un "Dieva kods"

    vēl no autora lasiet: "dievišķie pamuļķi", "bezjēdzīga pašpalīdzības grāmata cilvēkiem, kas paši nespēj sev palīdzēt", "[ievietot dziļu vārdu] kods"

    sābāzuši korķus degunos sēž visi, spriedelē kādi visi ir gudri un kādi tik nav cilvēces grēki un kāds tik visusm ir pilns noslēpumu, kurus mēs nespējam atklāt ar augstām tehnoloģijām, bet senās civilizācijas ar gurnautiem un plikiem dibeniem pa lauku skraidot izpīpēja skatoties debesīs

    noteikti iešu nopirkt. grāmata nemaz nav domāta vientiešiem. NEMAZ.

  9. Apmierinātais » lietotāja vārds 2011. g. 14. jūnijā, 21:59

    + 100000

  10. Maksis 2011. g. 14. jūnijā, 20:46

    Jāskrien pirk grāmatas par fraktālo laiku, izmantojot fraktālu naudiņu, kas pelnīta fraktālā darbā.

  11. agreSSors 2011. g. 14. jūnijā, 19:10

    Bēdīgi ka tik samaitāti mēs esam! Nav jau visas gudrības jāuztver burtiski, bet aizdomāties gan vajadzētu. Domāju, ka gala tādā izpratnē kā mēs to izprotam nebūs, bet zemes pašattīrīšanās no cilvēces grēkiem būs. Šis process jau ir sācies.
    Tā kā saņemsim pēc nopelniem.

  12. x 2011. g. 14. jūnijā, 18:49

    Žēl,ka viņš nav lietas kursā, ko par visu šo reklāmas aģitāciju domā speciālisti. Ka tik pašam nepiemetas kas slikts kā tam,kas to pasaules galu sludināja mēnesi atpaka un tagad guļ ar infarktu. Sagaidīja savas pasaules galu. Tumsoņas.

  13. krii 2011. g. 14. jūnijā, 18:16

    Protams, mēs droši vien būtu uzzinājuši no maijiem ko vairāk, ja nebūtu Vatikāna apmāto spāņu konkistadoru, un būtu dabūjuši gudru civilizāciju, tā vietā konkistadori sakopojās ar maiju meičām un tagad mums ir meksikāņu seriāli.
    Pasaules gals, kā tajā reklāmā - labāk būtu ēduši :D

  14. :) 2011. g. 14. jūnijā, 17:57

    Kārtējais vīrelis, kurš nolēmis piepelnīties uz 2012 rēķina, kur aitas tur cirpēji.

  15. aks 2011. g. 14. jūnijā, 16:52

    www.tvnet.lv
    Un tā būs ar katru, kas Dieva vārdu nevietā lieto!

  16. manchester 2011. g. 14. jūnijā, 16:42

    galvenais, ka tik ļoti lētas tās reklāmas taisa... visu samet vienā čupā... elektro mobīļi pat fonā bija, tipa planētas glābšanai? :)))) vēlreiz saku, elektromobīļi ir vēl kaitīgāki par parasto auto, jo elektro auto ražošana ir saistīta ar elektrolītiem, dārgmetālu ieguvi(kas rada milzīgu piesārņojumu) un kopumā maksā krietni vairāk, tātad, lai nopelnītu to, vajag daudz vairāk strādāt, tātad, saražot daudz vairāk atkritumu, un visādi citādi bojāt planētu... viss ekoloģiskais ir lēts, primitīvs un pieejams. ej kājām, brauc ar skrejriteni, skrituļdēli utt, tas ir ekoloģiski no tiesas, bet ne elektroauto.

  17. 911 2011. g. 14. jūnijā, 16:20

    Pasaules gals nebūs, bet pamatīgas pārmainās pasaulē un cilvēku domšānā gan būs. To jau arī tagad redzams, ka cilvēce beidzot sāk pamosteis no ziemas miega un nav vairs mierā ar esoso pasaules kārtību.

  18. Slima suņa 2011. g. 14. jūnijā, 16:18

    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Slima suņa murgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. J. » Slima suņa 2011. g. 15. jūnijā, 00:26

    +10E12
    Vispār jau nav taisnība, arī slims suns nav tāds nelietis, kā šis autors!

  20. mariuss 2011. g. 14. jūnijā, 15:28

    labāk būtu centušies izprast Bībeli, tad nevajadzētu kaut kādus maiju kalendārus pētīt. Cilvēks pat laika prognozi tālāk par nedēļu nezin kur nu vēl par pasaules galu. Mums būtu jāuztraucas par citām lietām

  21. raitisl 2011. g. 14. jūnijā, 15:20

    blaa blaa blaa- maiju komentārs maiju pesteļiem

  22. kakjis 2011. g. 14. jūnijā, 15:11

    noskatieties Zeitgeist un viss jums būs skaidrs :D

  23. aks » kakjis 2011. g. 14. jūnijā, 15:25

    Jā, Zeitgeist atklāj lielākos pazemes ūdeņus. Iesaku visiem.

« iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi