Apgāds "Kontinents" aizsāk jaunu franču līniju

Ar Katrīnas Pankolas romānu "Krokodilu dzeltenās acis" apgāds "Kontinents" aizsāk jaunu franču romānu līniju
 

Ar Katrīnas Pankolas romānu "Krokodilu dzeltenās acis" apgāds "Kontinents" aizsāk jaunu franču literatūras līniju, informē apgāda pārstāvji.

Jaunais Katrīnas Pankolas romāns tika prezentēts šovakar kādā Rīgas franču restorānā. Pasākumā piedalījās arī režisore un producente Leonarda Ķestere-Kļaviņa, kura atzina, ka ar grāmatu aizrāvusies tiktāl, ka nav gulējusi divas beidzamās naktis.

Režisore un producente Leonarda Ķestere tik ļoti aizrāvusies ar jauno grāmatu, ka neesot gulējusi vairākas naktisRežisore un producente Leonarda Ķestere tik ļoti aizrāvusies ar jauno grāmatu, ka neesot gulējusi vairākas naktis. Foto: TVNET

Populārākās mūsdienu franču autores Katrīnas Pankolas kontā ir pusotra desmita bestselleru, pārtulkotu lielākajās pasaules valodās. Autores grāmatās nav ne slepkavību, ne fantastikas, vien parasta dzīve visā tās krāsainībā – pilna smieklu, asaru, mīlestības un nodevības.

"Šis romāns ir pārsteidzošs un patiess, grāmatas sižets ir daudz reālāks par pašu dzīvi."

("Le Point")

"Pankolas varonēs allaž kūsā dzīvība. Viņas cīnās ar likteni līdz galam, dažreiz bezspēkā pakrīt, taču nekad nepadodas."

("Evene.fr")

Reklāma

Seko mums Facebook lapā

http://akcijugrozs.lv/
-38%
http://akcijugrozs.lv/
Jogurts "Oga" persiku, 1kg, Tukuma Piens
1.49 €
0.92 €
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 148000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89600 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 77800 EUR

Reklāma