Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Burtu izstāde «Alfabēts» mazajiem lasītājiem

Burtu izstāde «Alfabēts» mazajiem lasītājiem | Foto: publicitātes

Nākot klajā jau otrai grāmatai ar Gusta Linkeviča ilustrācijām, izdevniecība «White Book» aicina apmeklēt mākslinieka oriģināldarbu izstādi. No 20. marta līdz 20. aprīlim kafejnīcā «Mierā» (Miera ielā 9) iespējams gan baudīt patīkamu atmosfēru, atpūšoties kopā ar ģimeni, gan aplūkot zīmējumus, kas iekļauti grāmatās «Ābece. Burtu pasakas» un «Krāsojamā ābece».

Pagājušā gada nogalē, īsi pirms Ziemassvētkiem, tika izdota Gusta Linkeviča un Rutas Svažas grāmata «Ābece. Burtu pasakas». Darbs ātri kļuva pieprasīts un tautā iemīļots – tajā katrs atvērums veltīts viena burta iepazīšanai. Mākslinieka Gusta Linkeviča smalkie un precīzie zīmējumi rosina iztēli, ļauj pazīt un mācīties vārdus, savukārt Rutas Svažas pasakas ļauj vaļu fantāzijai. Tā kā par grāmatu interesi izrādījušas vairākas mācību iestādes, izdevniecība «White Book» grāmatu ir uzdāvinājusi visām Rīgas skolām atbalsta akcijas «Draudzīgais aicinājums» ietvaros. «Ābece. Burtu pasakas» lasāma arī e-grāmatas formātā aplikācijā «Fabula.im».

Burtu izstāde «Alfabēts» mazajiem lasītājiem
Burtu izstāde «Alfabēts» mazajiem lasītājiem FOTO: publicitātes

Tagad klajā tiek laists otrs darbs. «Krāsojamā ābece» ir darba burtnīca ar āķīgiem uzdevumiem, kas jautrā un rotaļīgā veidā palīdz apgūt burtus, rosina iztēli un attīsta sīko motoriku gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan pirmo klašu skolēniem. Atšķirībā no pirmās grāmatas visi zīmējumi ir melnbalti – tie jākrāso pašam.

Līdz ar darba burtnīcas iznākšanu atklāta arī Gusta Linkeviča burtu ilustrāciju izstāde. No 20. marta līdz 20. aprīlim visi oriģināldarbi, kas iekļauti abās grāmatās, ir apskatāmi klātienē kafejnīcā «Mierā», Miera ielā 9.

Abas grāmatas izdotas zīmola «100% radīts Latvijā» ietvaros. Izdevniecības «White Book» radītā zīmola «100% radīts Latvijā» mērķis ir veicināt latviešu oriģināldarbu tapšanu.

Burtu izstāde «Alfabēts» mazajiem lasītājiem
Burtu izstāde «Alfabēts» mazajiem lasītājiem FOTO: publicitātes
0 Komentāri