Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
N
Nja
17 novembrī, 07:11
Pretrunīgums ir dēļ audzināšanas, bērnus izaudzina būtība vai nu fiziskajā vai emocionālajā vardarbībā. Vecākiem visu laiku, kaut kas nav labi, pareizi, visu laiku vajag diriģēt. Rezultātā bērns izaug un baidās pat nepareizi pakustēties, kaut ko nepareizu, t.i., vecāku ausīm netīkamu pateikt, pretējā gadījumā velsies pāri vai nu sitieni vai ilgstoša morāles lasīšana, kā nu kurā ģimenē pieņemts. Varonība izpaužas tikai tad, ja latvieti kāds vada vai sūta nāvē, pats tur uz savu galvu nelīdīs vai neizpaudīsies. Neņemiet galvā tie, kas tā nejūtas, jo izņēmumi ir un pat daudzskaitlīgi. Tautai jau valsts vara ir tāpat kā vecāki, pretrunīgi, t.i. bērniem vieni likumi, vecākiem otri, ja bērns nedrīkst sist citam, tad vecāki drīkst bērnu, vai piemēram, vecākiem bilst pretī bērni nedrīkst, bet vecākais, var diriģēt savējo bērnu, kā vien iedomājas. Tas pats ir valsts varai pret saviem pilsoņiem.
P
puika
16 novembrī, 14:11
Ļoti, ļoti pretrunīga !
Juris Vinklers
16 novembrī, 09:11
Latvietis ir tikpat raibs un dažāds kā visas Eiropas tautas.Pārvietošanās brīvība ir sajaukusi asinis,bet ilga pārvietošanās nebrīve radījusi viena piejaukuma dominanci.Par latvietību var uzskatīt vairs vienīgi tradicionālu,eiropeisku kristīgas kultūras un sadzīves pēctecību.
L
latviec
16 novembrī, 08:11
Mana dvēsele nav ne runīga, ne pretrunīga, jo man tās vienkārši nav. Saistības maksāt nodokļus ir, pienākums ievērot visus likumus ir, bet dvēseles nav.
B
Brrrr
16 novembrī, 08:11
Pie Padomju varas šā lakstīgala dziedāja identisku dziesmu.
Arturs Vaišļa (Smaidīgais Čūsknesis:))
16 novembrī, 08:11
Dzīvesziņa pauž teikto. Būtu vērts ieklausīties vārdos un pārdomāt kā gan savu dzīvi labāk nodzīvto!
D
Depresuja
16 novembrī, 08:11
Viens drūmums,drūmums phe
S
Sanāk nu !
16 novembrī, 08:11
Tāda laba tēma , meldiņš zināms .
A
Astro
16 novembrī, 08:11
Nu kad tā komēta nāks.
J
Jānis
16 novembrī, 08:11
Ļoti pretrunīgi tie Latvieši: no vienas puses zagļi un kretīni - dara visu lai valsti iznīcinātu, no otras patrioti - ar mieru dzīvot ar pliku pakaļu un dziedāt dziesmusvētkos.
U
Un
16 novembrī, 04:11
Ļoti pretrunīga bilde Kuldīgas rumba Venta.
© TVNET. Visas tiesības paturētas