Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apgādā «Jumava» jauns sieviešu romāns - «Juveliera sieva»

Judīte Lenoksa | Foto: udithlennox.com

Apgādā «Jumava» iznācis jauns sieviešu romāns - Judītes Lenoksas (Judith Lennox) «Juveliera sieva» (no angļu valodas tulkojusi Anete Ūdre).

Judīte Lenoksa uzaugusi Hempšīras laukos un studējusi Lankasteras Universitātē, kur iepazinusies ar savu vīru Īanu; viņiem ir trīs dēli, trīs mazdēli un mazmeitiņa. Pašlaik autore kopā ar vīru dzīvo Kembridžā.

FOTO: publicitātes

«Džuljeta nolēma pārdot pēdējo vērtīgo priekšmetu, pērļu kaklarotu, kuru viņas tēvs saņēma kā dāvanu no bagāta Alepo tirgotāja» ― tieši šajā brīdī mainās jaunās meitenes dzīve, un drīz vien viņa top par Londonas ietekmīgākā juveliera Henrija Vintertona sievu... Aizsākas Džuljetas ceļš augstdzimušo britu sabiedrībā, kur pēdas atstāj gan Otrā pasaules kara raisīti notikumi, gan intrigas, maskas un tumši noslēpumi, kas glabāti gadu gadiem, kā arī niansētas situācijas, kas liek sirdīm pukstēt straujāk...»

www.jumava.lv

0 Komentāri