Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Seksa eksperte Lasmane par to, kā atrast vīrieti, kas nekaitinātu

Rita Lasmane | Foto: jumava.lv

Apgādā «Jumava» iznākusi Ritas Lasmanes padomu grāmata sievietēm «Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu».

Rita Lasmane ir lektore, pedagoģe, publiciste, vēsturniece un, pateicoties dalībai dažādos šovos, TV raidījumos un pašas izdotajam erotiskajam žurnālam «Princese», tiek uzskatīta arī par seksa eksperti, jo vairāk nekā divdesmit piecus gadus strādājusi partnerattiecību veidošanas un skaidrošanas jomā, tādējādi uzkrājot zināšanas, ar kurām viņa dalās šajā padomu grāmatā.

FOTO: publicitātes

«Šīs grāmatas mērķis ir pastāstīt visām jaukajām un pievilcīgajām sievietēm, kas pašlaik ir partnera meklējumos, kā izmantot Mātes Dabas dotās iemaņas Ideālā Partnera izvēlē,» raksta autore. «Pavisam droši atļaušos apgalvot, ka zem šiem vākiem slēpjas Ideālā Partnera atrašanas instrukcija. Par laimi, evolūcija mūs ir apveltījusi ar ļoti daudzām zināšanām, no kurām vien jānopūš biezā putekļu kārta, kas sakrājusies, cilvēcei meklējot «pareizākos» izdzīvošanas modeļus.»

Grāmatas prezentācija 26. oktobrī plkst. 17 Rīgas Centrālās bibliotēkas 2. stāvā, Mūzikas un mākslas lasītavā, Brīvības ielā 49/53.

Grāmatu var iegādāties visās Latvijas grāmatnīcās.

www.jumava.lv

1 Komentārs