Filma ir ļoti laba, pavelk ar savu pozitīvisumu, kas daudz caur humoru izspēlēts; smeķīgi nospēlēta un Romualds Rancāns saimnieka Rūda lomā ir perfekts!!! Paldies! :) Cilvēciska, latviska, ar kārtīgi dzīvespriecīga, kas rāda latviešus no stiprās un dzīvi apliecinošās puses! Viss ir mūsu pašu rokās :)
Pozitīva, pozitīva, pozitīva :)))
Esmu par turpinājumu!
Loti cienu J.Streiču par labajām filmam- "Cilvēka bērns","Limuzīns Jāņu nakts krāsā","Teātris" un "Mans draugs nenopietns cilvēks".Patiešām,tie ir pasaules klases šedevri!Bet,piedodiet- "Likteņdzirnas" un "Vecās pagastmājas mistērijas"- kaut kāds pārpratums J.Streiča daiļradē!Ceru,ka "Rūdolfa mantojums" piederēs pirmajai kategorijai.
Līdz šādai filmai ir jānobriest...tādam, kam vēl mātes piens uz lūpām, un kurš skatās tikai āmīšu grāvējus, kaut ko tik labu nesaprast. Un par negatīvām atsauksmēm TVnetā nav jābrīnās, jo lielākā daļa šeit rakstītāji, ir manis iepriekš nosauktie.
Ļoti laba filma, kā jau itin visas Streiča filmas.
nu super! nupat noskatījos un nu riktīgi labais. Labais. un krietni labāka un Sirsnīgāga par visu iepriekš redzēto. un. prasās turpinājumu! Paldies un tā turēt.
Vecie tur monopolu, vis skartots un dažiem labi. kad paversīsies ar skatienu pret jauniem un jaunām idejām, tiešām kas zin un jūt laiku, formas, valodu kas vesta ko jaunu un saprotamu ne tiakai ar prievīti ap kaklu un salmiem galvā ?
Mums jau ir un bija Latvijas kino klasikas filma "Īsa pamācība mīlēšanā". Ko var labāku uztaisīt ? Man pārpārēm pietiek jau ar Streiča "Vecās pagastmājas mistērijām", kaut ko tik riebīgu ilgi jāmeklē pat pasaulē. Bet atkal un atkal dod tikai naudu eksperimentiem un Blaumaņa apzebelēšanai... Nu lai taču jaunie parāda ko var ! Bet tie netiek pie vārda... Var jau būt, ka būs tīri skatāms gabals, bet tomēr tāda kā špikošana parādās reklāmas fragmentos ?
Uztaisa tādu sensāciju, kaut kas nedzirdēts - latviešu filma!
Tāpat kā ar Rīgas sargiem - nu filma kā filma, nekāds grāvējs jau nebij.
Un kurš tagad ietu uz k/n lūrēt tos Rīgas sargus? es nē. Toties uz Limuzīnu jāņu nakts krāsā - biju uz atjaunoto filmu, un nekas nebūtu pretī noskatīties vēl.
Uz Rūdolfa mantojumu droši visi kā apsviluši lauzīsies, bet pēc pāris mēn. uz kādiem svētkiem varēs noskatīties pa tv.
Viss jau būs skaidrs pēc pirmajām atsauksmēm.
daļēji piekrītu carlito. Ir ļoti daudz jaunu, inovatīvu talantu latvijā, bet nekur viņi netiek, jo visur priekšā šie vecmeisteri. Protams, visu cieņu, bet varēja jau arī būt drusku lojālāki pret jauno talantu paaudzi. Tagad lasu šīgada kino budžetu. Kā prioritāte,protams, ir jau slavu un atzinību guvušie režisori (viņiem tiek doti bonusa punkti finansējuma konkursam). Tas ir tas pats kas 99% darba piedāvājumos - ņemam tikai ar vairāku gadu pieredzi.