«Rija» Kannās iepazīstinās ar Latvijā producētām filmām

"Rija" pasaules mediju tirgū Kannās iepazīstinās ar vairāk nekā 50 Latvijā producētām filmām
 

Filmu studija «Rija» pasaules mediju tirgū Kannās iepazīstinās ar vairāk nekā 50 Latvijā producētām filmām, pavēstīja studijā. «Rija» līdz trešdienai piedalīsies pasaules televīzijas un mediju tirgū «MIP TV» Kannās, kur piedāvās Latvijas filmas kino industrijas profesionāļiem no dažādām pasaules valstīm.


Studijas stends būs daļa no Eiropas Savienības programmas «MEDIA» stenda, kurā pārstāvētas 240 Eiropas Savienības kompānijas.

Reklāma
Kopumā «Rijas» stendā šogad tiek reprezentētas vairāk nekā 50 Latvijā producētas animācijas, dokumentālās un spēlfilmas. Tirgus apmeklētāji izrāda lielu interesi par studijā «Kaupo Films» tapušo Arvīda Krieva filmu «Dancis pa trim», kā arī par Latvijas animācijas filmām.

Lielākais TV un mediju nozares tirgus norisinās Kannās no 1. līdz 4. aprīlim. Tajā piedalās aptuveni 4000 pircēju un 1500 kompāniju, kas pārdod savus produktus. Tirgus dalībnieki pārstāv aptuveni 100 pasaules valstu.

«Rijas» dalība filmu tirgū iespējama, pateicoties Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumam, ko studijai piešķīrusi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.


Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Garkalne, 185000 EUR
Māja
Māja, Grobiņas pag., 64000 EUR
Māja
Māja, Olaines pag., 220000 EUR
Totāla izgāšanās: cūkmens kopā ar miskasti mežā izmet arī kontaktinformāciju
Totāla izgāšanās: cūkmens kopā ar miskasti mežā izmet arī kontaktinformāciju

Reklāma


Sadarbības partneri

  • Datuve.lv