Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Uz lielā ekrāna - Oltes un Travika filma «Atbrīvošanas diena»

  • Raksts
  • Video
«Atbrīvošanas diena» | Foto: Kadrs no filmas

24. martā pirmizrādi Latvijā piedzīvos režisoru Uģa Oltes un Mortena Travika kopdarbs - filma «Atbrīvošanas diena», kas ir paradoksu pilns stāsts par pirmo rokkoncertu pasaules noslēgtākās totalitārā režīma valsts Ziemeļkorejas vēsturē, ko sniedza bijušās Dienvidslāvijas kulta grupa «Laibach».

Uz pirmizrādi (24. martā plkst. 19.00 kinoteātrī «Kino Citadele») Rīgā ieradīsies norvēģu režisors Mortens Traviks, kā arī grupas «Laibach» dibinātājs Ivans Novaks un soliste Mina Špilere.

Filmā iemūžināti pirmie rietumu rokgrupas koncerti Phenjanā, kuri norisinājās 2015. gada gada 19. un 20. augustā.

No 31. marta filmu demonstrēs Rīgā kinoteātros «Kino Citadele», «Cinamon», «Splendid Palace», «K.Suns» un «Kino Bize», Liepājā - kinoteātrī «Kino Balle», Ventspilī - «Kino Rio», Siguldā - «Kino Lora», Cēsīs - Vidzemes koncertzālē, Valmierā - «Kino Gaisma», Daugavpilī - «Silverscreen» un Rēzeknē - «Silverscreen». No 7. aprīļa - Talsu kinoteātrī «Auseklis».

0 Komentāri