Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
D
d
1 augustā, 05:08
Zināšanai - izveidojot Kaņiera pilskalna putnu torni stipri tika bojāts vēstures un arheoloģijas piemineklis "Kaņiera pilskalns". VKPAI protams neuzskata par vjadzību paskaidrot šo gadījumu, viņiem jāķersta "melnie racēji".
Vollijs
31 jūlijā, 21:07
Kaņiera ezera putnu vērošanas torni ir tiešām vērts apmeklēt :) Ar piebraukšanu un mašīnas novietošanu arī nav nekādas problēmas. Interneta gudriniekiem ar to ir tikai problēmas , kuri nekad tur paši nekad nav bijuši.
U
Ursus forwarding
31 jūlijā, 20:07
Putina valstība uraa
Lana Poterjailo
31 jūlijā, 17:07
Mašīnu var nolikt ceļa malā nevis autostāvvietā. Piedevām par kādām zīmēm iet runa, jo bez mums vēl pāris cilvēku automašīnas novietoja netālu no izkartnes kas vēsta par takas sākumu un nekādu zīmju kas liecinātu par to ka mašīnas nedrīkst novietot nebija.
O
oppā
31 jūlijā, 16:07
Kāda automašīna?? Iemet vilcienā velosipēdu, tad izbraukā Kemerus, tālāk Pa Robežu ielu aizbrauc līdz Antiņciemam, apskati Kaņierī putnus, tālāk Lapmežciemā nopērc kūpinātas butes, apēd tās jūras krastā...... Nu apmēram tā ir Latvija jāapceļo. Bet te ar mašīnu. Murgs.
R
Realitāte
31 jūlijā, 16:07
Kaņiera ezera apmeklējums ir bezmaksas. ====== Kādi meli!!! Latvijas valsts meži šogad visā ceļa garumā salikuši zīmes'stāvēt aizliegts'. Vienīgā autostāvvieta par maksu, turklāt stāvvietu ir pamaz un jau no paša rīta tās aizņem makšķernieki. Sestdienās svētdienās neko apskatīt nav iespējams, tikai vilšanās un fui Latvijas valsts mežiem.
J
Janka
31 jūlijā, 15:07
Pēc tam, kad redzēju matoņus Kaņiera ezerā, mana patika krietni mazinājās. It kā jau cilvēkam neesot bīstami, bet pretīgi gan.
E
egons
31 jūlijā, 13:07
Vieta laba, tikai pa ceļam ejot, daudz lapsenes un dunduru uzbrūk. Bet tā ļoti feina vieta
.
......
31 jūlijā, 07:07
Neceļošu! Lai deputāti vispirms apceļo Latviju,lai redzētu kā cilvēki dzīvo citur, un tad tik uz ārzemēm.
Z
zars
31 jūlijā, 02:07
pilnīga bezcerība
V
vietejai
31 jūlijā, 00:07
Teika ir mirs agrak šeit bija plavas un paris mazu plencku
© TVNET. Visas tiesības paturētas