Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
egmonts_g
22 septembrī, 11:09
Mežs, kurā var labi izstaigāties. Galvenā atrakcija: no baļķīša apdrupušā koka bļodā tekošs ūdens, kurā ļoti labi jūtas labi baroti balti tārpi.
K
kāda
4 augustā, 08:08
Dzīvoju salidzinoši netālu.Arī man radudies sajūta,ka visai nomaļa Zemgales vieta mēģina pelnīt ar tūrismu.Bet ir kāda visai mistiska parādība.Dažus gadus atpakal dēls ar draugiem ieklīda tajā mežā ne pa tūristu takām.Pārsteidza ,ka meža cūku rakumi esot bijuši līdz neredzamai robežai.Un visiem bijusi milzīga vēlēšanās ātrāk tikt prom.
R
Ragainis
3 augustā, 08:08
Man tās subjektīvās sajūtas bija tādas, ka tur ir ... enerģētiski piesātināta vieta ... enerģētiska svalka, enerģiju šrots.... kaukas tādā garā.
A
aivis
3 augustā, 07:08
Par šo vietu enerģētiski spēcīgāka ir noslēpumainais Kundu pilskalns Kuldīgas novadā.
A
Anita, Vecpokaiņos
3 augustā, 07:08
Jau gandrīz 20 gadus dzīvoju līdzās Pokaiņu mežam. Manuprāt, pašlaik tiešām tiek piesmietas šajā mežā esošās reālās vēsturiskās vērtības, taču, pēc visām pazimēm spriežot, tās ir unikālas un nostādāmas līdzās Eiropas lielākajām pirmskristus laika dzīvesvietām. Esošā informācija prasa papildus izpēti, bet tās vietā tiek sekmēti dziedināšanās stāsti un fen- ŠUJ gadatirgi. Mani ekskursanti allaž ar neizpratni vaicā, kādēļ šai vietai tiek pievērsta tik maza attiecīgo speciālistu uzmanība... Nevaru atbildēt viņu vietā, bet no savas puses daru, cik manos spēkos. Patlaban mani uztrauc straujā dabas vērtību iznīcināšana Pokaiņu mežā. Te ir tik daudz aizsargājamu sēņu, dižadatene, ēzeļu ausaine, sīkā zemeszvaigzne, vālene, taču to saglabāšanai nepieciešamas kritalas. Ja tās saglabātu, visur taku malās apmeklētāji varētu apskatīt ne tikai akmeņu krāvumus, bet arī unikālas dabas vērtības.
P
Pāràk maz šādu taku
3 augustā, 07:08
Mežs skaists , un tiem kam nepietiek ar taku zem kājām , vēl ir iespēja paklausities jaukus stāstus. Galvenais , ka tur var pāris stundas iet pa labi marķētu un iztīrītu maršrutu - suņi neuzbrūk un pēc benzīna nesmird. Vienmēr ar skaudību esmu uzlūkojis cehus , vāčus , kuru zeme ir pārsegta ar marķētu taku tīklu - ne jau katrai takai ir jàved uz Niagāru vai Stounhedžu . Staigāt dabā ir tik forši!
Postalers
3 augustā, 06:08
Biju tur 90s gados ar ģimeni.. Gide stāstija, ka man esot spējas, varot ārstēt cilvēkus, utt... :D Drošvien katrā ģimenē/kompānijā atrodas kāds kuram tur ir spējas..
N
Njā
3 augustā, 05:08
Pokaiņi pārcēlušies uz Vidzemi-Latgali! Kaltenes Kalvas ir daudz labāks objekts, nekā Pokaiņi, kur viss tapis par pelnīšanas objektu.
Vilnis Salzemnieks (Vilīnijs)
3 augustā, 05:08
Pārspīlēts un uzpūsts ir vis kas saistīts ar šo vietu. Vēsturiski ne kad agrāk ši vieta ne ar ko neatšķīrās no citām ja nu vienīgi ar unikālām ainavām. Par Pokaiņu ''īpašo'' enerģētiku pasāka runāt vien deviņdesmito gadu beigās. Nu ko onkulim veiksmīgs biznesa plāns. Ir ļoti viegli pārdot ''brīnumus'' tiem kas tos vēlas ieraudzīt vai sajust. Tik pat labi var izvadāt cilvēku pa tumšiem pagrabiem, labi nobaidīt un publika sāks ticēt vis neiedomajākajām lietām. Veiksmīgs bizness.
Z
zz
2 augustā, 21:08
Pokaiņi ir piesmieti, tur tagat valda komersija. Aizbrauciet un palūkojiet paši.
© TVNET. Visas tiesības paturētas