Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
S
Skepse
30 maijā, 04:05
No šosejas puses parks tāds pliks izskatās. Ir redzams viens liels dinozaurs uz akmeņu čupas un tālāk mazie brauc ar velokartiem tādā miniatūrā trasītē apkārt izraktai ūdens plančkai, kur norobežojums ir diezgan smieklīgs. Parks ne tuvu neizskatās gatavs atklāšanai un ne tuvu nav tik vilinošs, lai pie tā piestātu. Varbūt ar laiku. Es pat par velti šobrīd neveltītu savu laiku tā apskatei. Skats nevilina.
E
Es
28 maijā, 10:05
Vakar bijām ,divas gimenes kopā, aizbraukuši uz sho parku. Reklaama bija tik skaista un daudzsolosha. Mums bija liidzi arii 3gadigs bērnińś. Kad piebraucaam pie izklaides parka-paveeraas iespaids, ka esam atbraukushi uz buuvlaukumu. Nu labi,ok,saprotu,ka tikko atveerts,ejam iekshaa-sakam ka esam kopaa 6cilv. un mazs beerns, kam tikko 3 gadinji palika. Mums saka,ka 12 eur.no cil. Ok, bet vai 3gadiigam beerninjam arii 12 eur jamaksaa-jaa esot.Jautaajam vai varam kaadu atlaidi?....un tad sekoja....neticamais......atbilde(attieksme) : nee,nevarot! Paluudzu lai pavaicaa kaadam vadosham-pasauca meiteni Zani-vinja pateica konkreeti" visi maksaa vienaadi,kas mees kaads iznjeemums,beernam 3gadi,maksaaajiet,nekaadas atlaides te nebuus,shis ir privaats parks un muusu noteikumi esot internetaa,nekaadas atlaides te netiks dotas ! Ja godiigi-mees taa apstulbaam no taadas atbildes, ka pavaicaaju,kur tad ir iipasnieks? Mums atbildeeja, ka nav probleemas-tuuliit pasaukśot.Pasauca Martińu, pateicām ka mums darbiniece tā "atcirta" par to luugumu atlaidiitei 3 gadiigam beernam,kaads ir vinja viedoklis? Un tad bija otrs šoks: Martins(pieteica sevi kā ipasnieks,pieljauju,ka taa arii ir)-pateica ka jā, šī esot privāta teritorija, un kā gribot,tā darot, cenas ir vińu noteiktas un nekádas atlaides te netaisoties 3gadigiem berniem dot, vai nu maksaajiet vai nee. Mums patieshaam bija shoks.....pat ne jau vairaak par to naudu, bet attieksmi!!!!!!!!!! Protams, mes ar berniem samaksaajaam par visu, nebrauksim taccu prom,berniem apsoliijaam skaistu parku(kaa reklameets) un pretii sanjeemaam nepabeigtu buuvlaukumu ar neadekvaataam cenaam, slimu attieksmi ! Pat labieriiciibas bija tik netiiras,ka pat berni teica,ka labaak pacietiisies:) Nozzeelojaam,ka neaizbraucaam uz Lotes parku,kur labas atsauksmes un viss paareejais, taa teikt-gribejaam pie saveejiem te pat,Latvijaa :) Paldies! Lai veicas !
I
inku_zelts
18 janvārī, 22:01
Malači. Lūdzu izdariet kaut ko, kas atšķirtos no kaku_vestīcijām pasaules sienas vai likteņdārza uzplaukumā. Vismaz vienu reizi nepiečakarējiet. Paldies.
I
Izaura
8 novembrī, 20:11
LĒDMANĒ - dinozaurs parkā! Nu,kas var būt labāks par šo!
L
Lēdmane
8 novembrī, 10:11
Lēdmane rullē!!! Visi uz Lēdmani.
B
Bērni teica:
7 novembrī, 18:11
Mamma, tu tikai nebaidies, bet mēs tevi pavasarī aizvedīsim pie dinozauriem uz Lēdmani, ja?
Dzintra Dzintriņa
7 novembrī, 14:11
Malači! Atdzīvinās to reğionu, būs jaunas darbavietas un tūristu pieplūdums. Naudiņa Latvijas nevis kaimiņzemju kasē. Sn jau Latvijai ko tādu vajadzēja!
© TVNET. Visas tiesības paturētas