Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
I
Ivars
1 februārī, 19:02
Cik zinu minētā bīskape-bija bīskape UK, diemzēl LV - ši kundze diemžēl vairs nav bīskape! Pareizi būtu rakstīt: bīskape-emeritus . Un ne jau LV , bet UK. Tā kā rakstā teiktais neatbilsts patiesībai, jo šī kundze NAV pirmā bīskape LV , bet gan bīskape-emeritus UK (t.i. bijusī bīskape) Saprotamāk- diemžēl LV nekalpo -un nav kalopojusi -vēl neviena "bīskape".......
J
janis
13 decembrī, 06:12
Nav jau nozinemes sieviete vai virietis mulko nabagus un parejos jo vini neko labu nav darijusi ka mulkeju cilvekus
J
Ja pretlatviešu republika
20 novembrī, 07:11
novilks vēl otrtik, nekāds sīkstums jums nepalīdzēs - izmirdinās jūs neatgriezeniski.
Harijs Butauts
19 novembrī, 12:11
Varētu padomāt ka citas Kristīgas konfesijas šķiro cilvēkus atkarībā no dzimuma, stāvokļa sabiedrībā, materiālā nodrošinājuma, seksualitātes, rases..vienīgā atšķirība ir tā ka citās baznīcās skaidri pasaka-homoseksuāli sakari ir nāves grēks,pret šo nedabīgo kaislību jācīnās,jālūdz palīdzība,nevis jāreklamē un jāuzspiež sabiedrībai,kā norma.Aiz ausīm pievilkts apgalvojums,ka pirmajos gadsimtos sievietes bijušas mācītājas.Nākamais solis aiz sieviešu ordinācijas būs homīšu laulāšana baznīcā,to var jau novērot dažās rietumu baznīcās,Vācijā un Zviedrijā uz to jau velk. "Jūs esat zemes sāls; bet, ja sāls nederīga, ar ko tad sālīs? Tā neder vairs nekam, kā vien ārā izmetama un ļaudīm saminama." Pārlasi,Jāna,ko apustulis Pāvils saka par sievietēm draudzē:"Kā tas parasts visās svēto draudzēs, sievas lai draudzē klusē, jo viņām nav ļauts runāt, bet lai viņas paliek bauslības noteiktajā paklausībā. Bet, ja viņas grib ko mācīties, lai izjautā mājās savus vīrus, jo sievai ir apkaunojoši runāt draudzē. Ja kāds domā, ka viņš ir pravietis vai apveltīts ar Gara dāvanām, lai atzīst to, ko es jums rakstu, jo tā ir Kunga pavēle. Bet, ja kāds to neatzīst, viņš pats paliek neatzīts." (1.Kor 14:33-34,37) Tātad,Jāna,ja neatzīsti šos Pāvila vārdus,paliksi Dieva neatzīta.
Gunta Laimdota Birzniece (ex.Grīnberga) (Konk
19 novembrī, 08:11
Es priecājos par Tevi ,Jāna!
Jānis Kronbergs
19 novembrī, 07:11
A kur bija vai ir tā sieviete? Nemanīju nevienu sievieti.
Mārtiņš Sextōn ツ (Strix Aluco)
18 novembrī, 22:11
Viduslaiki te daudziem tā arī nav beigušies..
B
Barons fon Kampenhauzens
18 novembrī, 15:11
Kāpēc mums jābūt sīkstiem? Mēs takš esam stipri! Mēs esam Vareni! Liec to aiz auss! Ja netici piezvani Klibajai Pīlei!
Gabrielo Seneka
18 novembrī, 13:11
Šīs kundzes ierašanās LAtvijā ir pavisam skaidra. Lielbritānijā ar protestamisku ir jau cauri. Visiem tās sludinātājiem ir jāmeklē vieta kur var izvērst savas ne visai morālo vērtību proponešanu. Šeit es domāju par homoseksuālisma reklāmu un sludināšanu par kaut ko skaistu un pieņemamu. LAtvijā to darīja kāds vīrs Cālītis. Šī sieviete un Cālītis uzņēmas apgalvot ka to visu ir pieļāvis Dievs. Es to uztveru kā Dieva un Svētā Gara zaimošanu, kas patiesībā ir nāvīgs grēks pret Svēto Garu. TAs ir protestānisma noriets un to jāuztver mierīgi. Centieni caur izvirtības slavēšanu, nenoturēs uz ūdens protestamismu, kaut to stutē Lielbritānisjas karaliene, Cālītis un atbraukusi kundze uz LAtviju no Anglijas.
stepltons
18 novembrī, 13:11
Es atvainojos - nezinu vai mans komentārs aizgāja caur mobilo un jau tika nodzēsts vai neaizgāja, bet noskaidroju no doktorantūtas filoloģes, ka bīskape ir pareiza forma latviešu val., pat ja izklausās nedabiski un gribētos teikt bīskaps
Jānis Lulle
18 novembrī, 10:11
" Ekselences kundzei" sirsnīgi iesaku pārlasīt ap. Pāvila vēstules ( piem. Ef. 5; 22- 25, 1. Tim. 3; 1 -5, 12 , 1. Kor. 14; 34, 37 - 38 u.c).
Obi-Wan Kenobi
18 novembrī, 10:11
Kāpēc par šo rakstu tiek dzēsti komentāri? Kā ar satversmes 100 pantu? "100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta." Vai pie šā raksta drīkst paust komentārus, kas atbilst tikai liberāļu uzskatiem? Kāpēc pretējiem viedokļiem ir cenzūra?
L
L
18 novembrī, 09:11
Anglikanu baznica atzist un laikaa gejus un lezbietes preteji Svetajiem rakstiem un AR to viss pateikts,Jo sodu no Dieva taa Anglikanu baznica kaa liela greciece sanems.Bibele aicina neiecelt sievietes, Jo vinas loti grecigas un nav pat izlasijusas Svetos Rakstus vienu vienigu reizi un baltu no melna nekadu neatskir- viss vienaa putraa.Tas attiecas Ari uz sito anglikanu baznicas macitaju Latvijaa- butu palikusi savaa UK labak NE devusies Te AR savam izkroplotajam Morales un Sveto rakstu normaam gaidu cilvekiem jaukt.Savu sodu pec zemes dzives vina tur debesis sanems...jo zinaja un vajadzeja zinat Svetos Rakstus un Dieva gribu,bet apzinati visu izkroploja un pasniedza cilvekiem sataniskas dainas,Lai vairak dveselu aizietu pazudhanaa no melu macibas.Taa nav Dieva griba,ko tagad sludina Anglikanu baznica pilnibaa izkroplojot Svetos Rakstus.
© TVNET. Visas tiesības paturētas