Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Tirgus un smilšu kino Kalnciema kvartālā

Foto: www.facebook.com/Kalnciemaiela

Sestdien, 22.aprīlī, plkst. 10.00 - 16.00 norisināsies tirgus, kurā bez mājražotāju gardumiem un amatnieku skaistumiem bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajā darbnīcā, veidojot smilšu kino, un griezties krāsainā karuselī.

Kalnciema kvartāla tirgū Latvijas zemnieki un mājražotāji būs sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki - unikālus darinājumus.

Kopā ar bērnu radošo un attīstošo studiju «Anneles pļavas» norisināsies smilšu kino nodarbība - meistarklase. Vispirms būs mākslinieces Daces Brokas un viņas bērnu studijas smilšu kino paraugdemonstrējumi vokālā bērnu ansambļa «Asniņi» pavadījumā. Pēc tam arī apmeklētāji varēs smilšu animāciju veidot paši. Darbnīca norisināsies brūnās mājas zālē plkst. 11.00-14.00, atbalsta Rīgas dome.

Līdz 30.aprīlim Kalnciema kvartāla galerijā turpinās pop-up tirgus «Mākslas medības vol. 7». Mākslas medības ir lieliska iespēja aplūkot un iegādāties mākslas darbus, ko radījuši labi zināmi, kā arī jauni Latvijas mākslinieki. Mākslas darbi izstādīti Kalnciema kvartāla galerijā un pieejami apskatei katru darbdienu 10.00 - 17.00, kā arī sestdienās tirdziņa laikā 10.00 - 16.00.

Katru sestdienu Kalnciema kvartāla tirgū labdarības veikala «Otrā Elpa» ziedojumu busiņš gaida ziedojumus visā tirgus norises garumā no plkst. 10.00 līdz 16.00. Aicinām ziedot to, kas pašiem vairs nav vajadzīgs - labas, kvalitatīvas, funkcionālas un tīras mantas, kuras kādam vēl noderēs. Ziedot var: apģērbus un apavus, aksesuārus, grāmatas, rotaļlietas, traukus un citus interjera un dizaina priekšmetus.

0 Komentāri