Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā ar šovu atgriežas «Balets, mūzikls un mini atrakciju parks»

Foto: publicitātes

Rīgas Kongresu namā 29.aprīlī norisināsies vēl nebijis pasākums! Kā vēsta pasākuma rīkotāji, tas ir pilnīgi jauns koncepts, kas radīts ar mērķi palīdzēt māmiņām atrisināt saspringto jautājumu, kur lai brīvdienās aizved savu mazo.

Stāsta viens no pasākuma rīkotājiem Rihards Čerkovskis: «Rīgā ir pietiekami daudz atrakciju parku, kur, nopērkot ieejas biļeti, bērni var trakot visu dienu, bet rodas iespaids, ka viņiem atrakcijas jau ir tik labi zināmas, ka tās varētu iziet aizsietām acīm. Mūsu aģentūras mērķis bija radīt kaut ko unikālu un vēl nebijušu. Sākām aptaujāt mammas. «Ko jūs gaidāt no pasākuma organizatoriem?» «Kas interesētu jūsu bērnus?» Saņēmām daudzas un dažādas atbildes. Dzīvnieki, cirks, dejotāji, dziedātāji, dažādi pasaku tēli, vienbalsīgi visi atzina, ka topā ir princese Elza. Sākumā domājām, ka ir nereāli par pieejamu cenu sarīkot to, ko bērni no mums vēlas, tomēr dzīvē ir tā - atliek tikai spert pirmo soli un viss notiks. Bija sajūta, ka mēs izdomājām kodolu, kas no visām pusēm tika papildināts. Pasākuma pirmajā daļā paredzēts brīnumains šovs, kuru vadīs lielie un mīlīgie pasaku tēli no mūsu draugiem - aģentūras «Jogitas pasākumi».»

Pasākuma laikā būs iespēja vērot dažādus trikus, ko iestudējuši atlētiskie akrobāti un bezbailīgie gaisa vingrotāji, starplaikā bērnus smīdinās asprātīgie mīmi.

Pasākuma otrajā daļā savus maģiskos trikus rādīs iluzionists. Ar saviem priekšnesumiem iepriecinās bērnu popgrupa «Kukaiņi» un deju studija «La Carousell». Ciemos nāks princese Elza no multfilmas «Ledus sirds» ar baleta priekšnesumu un Alise Brīnumzemē ar mūziklu!

Pasākuma noslēgumā - afterparty pie Kongresu nama, kurā bērni varēs lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, vizināties īstā karietē, nogaršot cukurvati, uzkrāsot sejas, kā jau tas ierasts šādos pasākumos.

Pasākumu vadīs atraktīvais un apburošais Kasher Blums-Blumanis.

0 Komentāri