Velo nedēļas atklāšana: Sestdien tvīda brauciens

 

Sestdien, 22. aprīlī no plkst. 16 pie Raiņa pieminekļa sāksies Rīgas velonedēļas «Tvīda brauciens», kuras laikā tiks ierobežota satiksme.

«Tvīda brauciens» notiks pa maršrutu: Esplanāde, Reimersa iela, Bastejkalns, Smilšu iela, Doma laukums, Šķūņu iela, Kaļķu iela, Rātslaukums, Akmens tilts, Uzvaras bulvāris, Bāriņu iela, Nometņu iela, Lapu iela, Melnsila iela, Ernestīnes iela, Baložu iela, Kalnciema iela, Vanšu tilts, Krišjāņa Valdemāra iela, Pils laukums, Torņa iela, Muitas iela, Kronvalda bulvāris, Ausekļa iela, Vidus iela, Vīlandes iela, Elizabetes iela, Strēlnieku iela, Hanzas iela, Krišjāņa Valdemāra iela, Aristīda Briāna iela.

LASI CITUR: rigasvelonedela.lv

Minētajā maršrutā policija regulēs un ierobežos transportlīdzekļu satiksmi pēc nepieciešamības.

Reklāma

Tvīda brauciens ir dzīvespriecīga divriteņu parāde, kas kļuvusi par tradīciju visās pasaules metropolēs no San Francisko līdz Tokijai. Arī Rīgā tas jau astoto reizi pulcēs simtiem velobraucēju un modes cienītāju. Viss, kas vajadzīgs, lai piedalītos braucienā, ir divritenis un gaumīgs ietērps – sākot ar 19. gadsimta frakām un vakarkleitām un beidzot ar sešdesmito gadu rokenrola modi.

Saistītie raksti
Tvīda brauciens Rīgā pulcējis ap 400 velomīļu

Tvīda brauciens Rīgā pulcējis ap 400 velomīļu

Ogrē notiks otrais Tvīda brauciens

Ogrē notiks otrais Tvīda brauciens

Foto: Rīgā notiek švītīgi stilīgais Tvīda brauciens

Foto: Rīgā notiek švītīgi stilīgais Tvīda brauciens


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 94000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 168000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 340000 EUR