Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dzintaru koncertzālē vasaras sezonā norisināsies vairāk nekā 80 pasākumi

Pianists Vestards Šimkus (no kreisās), operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis piedalās preses konferencē, kurā informē par Dzintaru koncertzāles 2017. gada vasaras sezonu | Foto: Paula Čurkste / LETA

Dzintaru koncertzāles jaunajā sezonā, kas sāksies 2.jūnijā, bet noslēgsies 10.septembrī, norisināsies vairāk nekā 80 pasākumi, šodien preses konferencē pastāstīja koncertzāles direktors Guntars Ķirsis.

Sezonas laikā uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps tādi pazīstami mākslinieki kā Rikardo Muti, Elīna Garanča, Maksims Galkins, Londonas gospeļkoris, grupa «Smokie», «Jumprava» un daudzi citi.

Savukārt sezonas noslēguma koncertā 10.septembrī uzstāsies Imants Kalniņš, grupa «Autobuss debesīs» un kamerorķestris «Sinfonietta Rīga».

Jaunajā sezonā koncertzāle tikusi arī pie jauna «Steinway & Sons» flīģeļa, kas ražots Hamburgā. Tas esot izmaksājis 140 000 eiro. Dārgais mūzikas instruments iegādāts ar Borisa un Ināras Teterevu fonda un Jūrmalas domes atbalstu.

Konkrēto flīģeli no astoņiem piedāvātajiem izvēlējās pianists Vestards Šimkus. Pēc Ķirša teiktā, tāda paša modeļa flīģeļi tiek izmantoti daudzās citās prestižās pasaules koncertzālēs.

Maestro Raimonds Pauls preses konferencē pauda, ka jauniegādātais flīģelis koncertzālei sniegs papildu iespējas jauniem koncertu repertuāriem.

    0 Komentāri