Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Dažādi erotiski mākslas darbi pārdoti par 6 miljoniem

Bob Carlos Clarke 'SARA KNEELING', 1997 | Foto: SOTHEBY'S

Dažādu laikmetu erotiskās mākslas darbi ceturtdien «Sotheby's» izsolē Londonā tika pārdoti par 5,3 miljoniem britu mārciņu (6,2 miljoniem eiro).

Izsole «Erotika: kaisle un vēlme» (Erotica: Passion and Desire) notika pēc sešu dienu ilgas izstādes, kurā bija apskatāmi vairāk nekā 100 darbu.

Par vislielāko cenu – vairāk nekā 1,8 miljoniem mārciņu (2,1 miljonu eiro) – tika pārdots franču tēlnieka Žaka Luazela veidots sievietes pliknis marmorā «La Grande Nevrose». Šis darbs, kas bija saglabāts Luazela ģimenē kopš viņa nāves 1925.gadā, sākotnēji bija novērtēts ar mazāk nekā 180 000 mārciņu (211 500 eiro).

Šis ir cenas rekords izsolēs pārdotiem Luazela darbiem, informēja izsoļu nams «Sotheby’s».

Franču aktrises un mākslinieces Sāras Bernāras marmora mākslas darbs «Orphelia» tika pārdots par nepilniem 310 000 mārciņu (364 000 eiro), kas ir cenas rekords viņas darbiem izsolēs.

Apmēram ceturto daļu izsolē piedāvāto mākslas darbu neizdevās pārdot. Starp tiem bija apgleznots kafijas galdiņš ar kājām vīriešu dzimumlocekļu formā.

Plašāks ieskats kolekcijā:

3 Komentāri