pilnīgi lieki ir likt ieejas maksu un kur nu vēl maksu par labierīcībām(tas ir stulbums)! to naudu ko samaksās cilvēks par ieeju, tāpat viņš iztērēs pie bāra! uzskatu, ka jaunieši vairums ies baudīt nedēļas nogales citviet, kur ieejas maksa nebūs jāmaksā! Ja kafeinīca vēlās izdzīvot vecrīgā tikai uz padzīvojušiem maksātspējīgiem cilvēkiem - lai veicas! Bet nu manuprāt, šī bāra politikā, šis tas tomēr būs jāmaina! Par aukstumu varbūt nevajadzētu satraukties.. pēdējās dienās aukstums bija nežēlīgs, līdz ar to, vietu uzsildīt ir ļoti grūti.. + vēl ja agrāk vieta nav sildīta(regulāri apdzīvota), tad vēl pa vienam! Nosaukums ir vēsturisks.. no tāda kārtīga roka, tur nav ne smakas! Klubs "Fontaine" kas ir liepājā, noteikti izsit iekšas jebkuram latvijas, tā saucamajam, rokklubam(bāram), tas nu ir fakts!
Nevaru nepiekrist, baraa triis krani, divi aldari viens sidrs. Tas taa aprobezhoti bik, piemeram, es aldara alu censhos vispar nelietot, dodu priekshroku pec iespejas dabigakiem aliem. Tas vien jau ir iemesls kapec izveletos citu vietu kur pavadit laiku.
Par tualeti bija jaamaksaa tad, kad bija "pablo". shii maksa bija uzlikta kluba interesees, nevis rokkafejniicas.
Un neviens jau jums neiet iet lejaa uz tualeti, ja ir veel divas tualetes, kur vari vicinaat savu miezamo par baltu velti.
ummm... man iisteniibaa liekas, ka iekaseet naudu par labieriiciibu apmekleshanu eedinaashanas iestaadees, kur pasniedz jebkaada veida dzeerienus - vienalga vai tie ir alkoholiski vai bezlakoholiski... Paaris reizes kaads pasuudzeesies pashvaldiibaa un vareesiet churaat bezmaksas - nekjer krenjkji! :))
vislabāk patīk paziņojums,ka būs rokkafē, finālā, tā starpcitu, - ā, vispār pie mums visu varēs dzirdēt! Alelujā, kā gribam visu paņemt!! Lai veicas (var uzjautāt amata brāļiem,kā ir - taisīt bez stilu..) Bet kopumā - drosmīgi! Varbūt vēl daži cilvēki dabū darbu un tas jau ir 1.+!
komentaaros pozitiivisms pluust straumeem vien, straumeem vien..... kas jums ir komenteetaaji??? nepatik ka citi kaut ko dara atskiriba no jums??? paceliet savas pakalas un ieraugiet ka mums apkart notiek tik daudz labu lietu, ieraugiet saja jaunaja kafejniicaa skaistaas lietas, nevis plastmasas kraamus, maxas tualetes, ekonomiju uz silditajiem... jo patiesiba jau nav slktu laikapstaklu - ir nepiemerots apgerbs, saja gadijuma laikapstaklu vieta ir telpu siltums, kaut gan es neticu ka tur bija tik auksti :), un vel ir tada patiesiba ka nevis kaut kas ir parak dargs bet konkreti tu par maz pelni, sanemies un pelni vairak, varbut sanaks ari pacurasanai samaxat.
kapec cilveki nevar ieraudzit pozitiivi, kapec ir jaskatas tikai uz to kas slikts, kas nepareizs.... ???
TURAAS !!!!
Edgariņš Kārkliņš_ (EdžuĀ) 2012. g. 9. februārī, 23:28
Laikam šī Rīgas rockkafē izveide būs vainīga pie baumām, ka Liepājas rockkafē iet uz grunti, tur ir ledaini auksts utt. ^_^ Jā, par tualetēm gan traki, es gan augšā vienmēr izmantoju to, kas tur dziļāk gaitenī... Lejā jau šausmas, tiešām, tur vienīgais dzēriens ko var padzert forši pasēžot ir alus, ne jau pie galdiņa dauzīsi šnabi no šotiem, tad tur biezs maks jānes līdzi, līdz ar to arī tualetes apmeklējums ir anormāli liels. Tur pat derētu inkasāciju veikt 2x 5dienas un 6dienas vakaros...
biju iegājis un mani pārnēma kauna sajūta par to, ka kāds spēj aizdirst ar plastmasas krāmiem tik fantastiskas telpas. toties tapa skaidrs, ka tas sviests ātri nograbēs pa skuju taku. tas priecē.
iespējams, ka tādu ģošaku var kačāt kkur Kurzemē vai pa vasaru Jūrmalā uz jomenes NVS tūristiem bet ne jau uz viena no centrālajiem Vecrīgas stūriem.
ņhj diletantiem maisīties pa metropoli.