Jautājums: Kura filma pelnījusi "Lielā Kristapa" balvu?


 
  1. lats 2009. g. 4. oktobrī, 15:55

    Rīgas sargi - vāja filma.

  2. ehh 2009. g. 4. oktobrī, 14:04

    Padomju Stāsts!

  3. Absurds 2009. g. 3. oktobrī, 17:50

    Tendenciozs jautājums ar jau iepriekš paredzamu rezultātu, jo nevienu citu filmu nav skatījušies tik daudz skatītāju kā Rīgas sargus. Balsot faktiski varētu vien tie, kas redzējuši visas filmas. Rīgas sargiem balvu noteikti nedotu - klišejisks amatierisks darbs, izbrauc vienīgi uz plakātiska patriotisma.

  4. :) 2009. g. 3. oktobrī, 11:39

    Neesmu visas redzējusi, bet Rīgas sargi un mazie laupītāji bija ok. Medības gan nepatika, nožēloju, ka samaksāju naudu, neskaidras beigas, sacensībās piedalās tikai 3 cilvēki utt.

  5. Tims 2009. g. 30. septembrī, 01:04

    Nesen noskatījos filmu "Amatieris" filma galīgi garām un aktieru spēlēšana ar.

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi



Horoskopi