"Saltimbanco" izziņo jau trešo papildizrādi Rīgā!


 
  1. lunatic 2011. g. 23. decembrī, 01:57

    Es teiktu, ka "bērniem līdz 5 gadu vecumam" tajā šovā nav, ko meklēt, turklāt lielai daļai septiņgadnieku arī. Biju vakar, un patiešām traucēja sīči, kas bļaustījās un kārpījās acu priekšā pašās skaistākajās uzveduma vietās, jo savā vecumā vienkārši nespēja tās saprast un garlaikojās. Vecāki, nedariet pāri tiem, kas atnākuši baudīt priekšnesumu, ja reiz esat beztēmā atveduši pārāk mazus bērnus, paceliet savus smagumcentrus un izvediet viņus izbļauties un izdauzīties vestibilā.

  2. to kooza 2011. g. 20. decembrī, 20:56

    Saki - bauru tauta? Ir gan, jo letiņi no bauriem cēlušies. Bet, lūk, Tu, vīzdegunīgais pak*īdeni, nez kuram čigānam no ratpakaļas izkritis.
    Jā, Arēnā nekad nebūs tāds plašums, kā Lasvegasā, pastāvīgajā izrāžu vietā. Taču ne katrs var turp aizbraukt, tāpēc, ja ir vēlēšanās gūt vismaz priekšstatu, tas nav sliktākais brīvdienu pavadīšanas veids.

  3. njā... 2011. g. 9. decembrī, 22:44

    "Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neaizņemot atsevišķu vietu) biļete uz cirka izrādi maksā Ls 7."

    tā nedaudz plēš... it sevišķi tas, ka NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU VIETU..

  4. zane 2011. g. 9. decembrī, 22:04

    gaumes dažādas - esmu redzējusi - pēc tam citas cirkus izrādes pat nevaru skatīties. fantastika!!!!! Mutes bija vaļā visiem - gan man, gan vecākiem ļaudīm, pat mazie sēdēja mierīgi VISU laiku!

  5. KOOZA 2011. g. 9. decembrī, 19:50

    lētticīgu ļautiņu naudai vienmēr atradīsies kāda kabata , kur nogulties .
    jauka izrāde , kam ar cirku ir attālināts sakars , pie tam - tā ir jāskatās arēnā , kur vismaz KAUT KO var saredzēt tiešā skatījumā , nevis "uz lielā ekrāna".
    bez tam - KOOZA ir krietni jaukāka izrāde no visiem viedokļiem , - tajā skaitā arī no izrādes kvalitātes un tehniskās sarežģītības.
    bet bauriem taču neko vairāk kā " cirks atbraucis " nevajag .
    Jauku skatīšanos, interesanti būs palasīt atsauksmes jau pēc izrādēm .

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi