Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā improvizācijas šovu «BB Vakariņas». Kaspars Upaciers, viens no rīta programmas «BB Brokastis» līderiem, šoreiz gatavos jautras vakariņas. Lai tās izdotos gardas, ir jāimprovizē.
Uz maltīti nepiespiestā gaisotnē aicinātas vairākas visai ekscentriskas personības, kuras noskaidrosies ceturtdien, 2. februāra vakarā. «BB Vakariņas» pieskarsies dažādām tēmām, kuras saistītas ar jums, radio un mūsu mīļo Latviju. Kultūra, politika, latviešu mūzikas tops, reģionālās ziņas, sporta aktualitātes, erudīcijas šovs un, protams… protams, sievietes.
Tas viss notiks uz «Splendid Palace» Jaunās zāles skatuves 2. februārī plkst. 20:00. Paredzēta arī tikšanās ar «Melnā humora» topa veidotājiem, kā arī muzikāli pārsteigumi no virtuozā kvarteta «Brokastis četratā». Sātīgi smiekli un diētiskas asaras – kā jau kārtīgās vakariņās. Kā smejies, darbosies arī bārs.
Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā netiek izmantots iepriekš sarakstīts materiāls, jo visas darbības un dialogi rodas reālajā laikā un vietā.
RIT improvizē: Raimonds Ruzenieks, Viesturs Vizulis, Edgars Neilands, Elīna Geida, Valdis Sils.
Brokastis četratā: Mārtiņš Zilberts (klavieres), Andis Klučnieks (flauta), Jānis Stafeckis (kontrabass), Aivars Krastiņš (sitaminstrumenti).
Gaismas - Jānis Rozenvalds.
Pasākuma ilgums 2 h.
Ieeja no 19:30.















