22. un 24. februārī plkst. 20 LNMM izstāžu zālē «Arsenāls» notiks izrāde «Parīze–Rīga–Parīze»: «20. gadsimta romantika un skaudrums. Mākslinieki Elvīra un Rūdolfs Pinnis. Sarakste mūža garumā», informē muzeja pārstāvji.
Dramatizējums un iestudējuma autore - režisore Māra Ķimele. Lomās: aktieri Karīna Tatarinova un Varis Piņķis. Muzikālais pavadījums - Māris Treijs. Izrādē skan latviešu tautasdziesmas un populāras franču melodijas, scenogrāfiju veido mākslinieka gleznas. Iestudējums tapis sadarbībā ar Skillu Pinnis-Rikardi.
Foto: Publicitātes foto / LNMM
Vēstulēs var atrast 20. gs. 30. gadu Francijas romantiku, iepazīt skaudro pēckara laiku Padomju Latvijā, ieraudzīt gleznotāja atkalsatikšanos ar Parīzi 1972. gadā –
dzīves situācijas, kad abus māksliniekus šķīra attālums, bet vienoja kopīgas domas un vēlme dalīties pārdzīvojumos.
Izrādes garums 1 stunda bez starpbrīža.
Biļetes: Ls 4–8 www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv vai pie producentes Lailas Baumanes, zvanot pa tālruni (+371) 29470103.






