Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
Ināra Vikmane
15 decembrī, 10:12
Nepiekrītu, ka šis uzvedums ir labākais A.Daņiļeviča veikums. Pasākums diezgan haotisks, vēstījuma teicēja runa neskaidra, skaņa slikta. Dejotāji dejo ar aizrautību (horeogrāfa nopelns), bet viņu ir par daudz (režisora kļūda). Uzveduma režisors lepojas ar savu veikumi...Piekrītu, ka darbs ieguldīts liels, bet biju vīlusies. Masveidīgs, zemas kvalitātes pasākums
F
Fricis
16 novembrī, 08:11
Noskatījos izrādi šovasar Dikļos. Tiešām kvalitatīvs izpildījums - kur ir sekss, tur ir sekss, kur mīlestība, karš un nāve, tur viss no mākslinieciskā viedokļa perfekti - noskaņa, gaismas, izpildījums. Tiešām meistars. Dejotāji malači. Pats personīgi gribētu izdejot. Bet kas tas par sižetu? Vēl tizlāku un "zemē dzenošāku" grūti iedomāties. Atbilstoši nosaukumam (ieklausieties: No ZOBENA => SAULE lēca) es cerēju ieraudzīt kaut ko tiešām pacilājošu - kā no pašu varēšanas un uzdrīkstēšanās rodas kaut kas tiešām grandiozs. Kas aizrautu un paceltu visus līdzi! A te vaidu stāsts parastais par nabadziņiem 700 gadu verdzības kontekstā. Un nevajag šito uz 100-gadi. Pietiek mums šitās vaimanoloģijas arī bez šī.
Joachim Zwingelsucher
15 novembrī, 23:11
Nu viss jau ir skaisti. Papildus naudiņu ienes, un noder arī aiz ausīm pievilktā patriotisma propagandēšanai. Varēja jau meistars kaut ko jaunu radīt nevis jau kuro gadu šļūkt uz veciem lauriem. Cik tad ilgi vēl rādīs šo "meistardarbu"?
© TVNET. Visas tiesības paturētas