Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Daniels Sloss |  
Foto: publicitātes

Kinoteātrī «Splendid Palace» 6. novembrī ar šova programmu «Now» uzstāsies skotu komiķis Daniels Sloss, informē pasākuma rīkotāju pārstāve Anna Paukša.

Komiķis septiņas reizes uzstājies ASV sarunu šovā «Conan», šovā «Drunk History», kā arī Apvienotās Karalistes raidījumā «Sunday Night at the Palladium». Pērn Sloss saņēma starptautisko Sidnejas komēdijas festivāla godalgu kategorijā «labākais festivāla dalībnieks» un desmit reizes izpārdevis savu uzstāšanos Edinburgas «Fringe» festivālā.

Sloss 19 gadu vecumā uzstājās ar runu «TEDx», kā arī sarakstījis un uzstājies sešu daļu interneta komēdijā «M.U.F.F». Mākslinieks izpelnījies uzslavas, izpildot savu iepriekšējo godalgoto šovu «Daniel Sloss: So?». izpildot to vairāk nekā 120 reizes Austrālijā, ASV un daudzviet Eiropā.

Sloss divreiz uzstājies kā solo mākslinieks Monreālas komēdijas festivālā «Just for Laughs», Haidparka «Barclaycard» vasaras festivālā, kā arī regulāri piedalījies citos starptautiskos pasākumos, tostarp festivālos «Glastonbury», «Latitude», «Altitude», «Sketchfest» un «Riot».

© TVNET. Visas tiesības paturētas