TV3 ierodas līksma ģimenīte "Voroņini"

 

No pirmdienas, 14.marta ikvienu ielīksmos jautrā ģimenīte seriālā "Voroņini"! Stāsts vīsies ap jauno Voroņinu ģimeni - mammu, tēti, pusgadu veciem dvīņiem, piecgadīgu meitu un vīra vecākiem. Izklausās nevainīgi un pat idilliski, bet patiesībā šī ģimenīte ap sevi saceļ jampadraci un raisa daudz smieklu!

Jaunā TV3 seriāla "Voroņini" darbība norisinās kādā pavisam parastā Maskavas daudzdzīvokļu namā, kur trīsistabu dzīvoklī mitinās jauna ģimene. Mamma Vera, tētis Kostja, divi pusgadu veci dvīņi un piecgadīga meita. Ģimenīte izskatās pēc īstas idilles - Kostjam ir labs darbs, viņš ir sporta žurnālists, abi vecāki mīl viens otru, par rocību arī neviens nesūdzas. Taču kopīgai jautrībai un līksmībai ir kāds bet...

Viņu pašu mājā, tai pašā kāpņutelpā mitinās arī Kostjas vecāki, kuru biežā viesošanās jaunās ģimenes mājā sagādā neparasti daudz galvassāpju! Toties skatītājos šīs ciemošanās raisīs smieklus, jautrību un uzlabos garastāvokli. Tieši tas, kas nepieciešams pēc saspringtas darba dienas!

Jaunais seriāls "Voroņini" jau kopš 14.marta ik darba dienu 18:05 TV3!

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.

Reklāma