Reiniks prognozē «OKartes» dalībnieku izredzes šovbiznesā

 

Latviešu dziedātājs Lauris Reiniks prognozē, ka LNT talantu šova «OKartes skatuve» perspektīvākie dalībnieki, kuri arī pēc dalības šovā darbosies Latvijas šovbiznesā, ir Sabīne Berezina, Antra Stafecka un Kristaps Pujāts.

Saistītie raksti

Dziedātājs Lauris Reiniks šova «OKartes skatuves» septītajā koncertā žūrijas sastāvā vērtēja jaunos talantus. Noklausījies visus 12 «OKartes skatuves» dalībniekus, Lauris Reiniks atzina, ka koncerta tiešraidē nav kritizējis jaunos talantus. Taču, runājot ar katru šova dalībnieku privāti, Laura Reinika komentāri un ieteikumi nebūtu tik balti un pūkaini.

«Ir jau viegli nolikt kādu publiski, bet vai vajag to darīt? Tad jauniešiem pazudīs vēlme vispār kaut ko radīt. Ja es nebūtu komponists vai dziesmu autors, tad varbūt būtu skarbāks. Pats zinu, ko nozīmē komponēt mūziku. Mēģināju nevienu neaizvainot. Ļoti ceru, ka šova dalībnieki saprata manu vēstījumu. Koncerta beigās secināju, ka dažiem šova dalībniekiem esmu atzīmes ielicis par augstu,» skaidro Lauris Reiniks.

Reklāma

Pieredzējušo dziedātāju visvairāk pārsteiguši Sabīne Berezina, Antra Stafecka, Kašers un Kristaps Pujāts. Runājot par šova dalībnieku nākotnes izredzēm Latvijas šovbiznesā, Lauris Reiniks veiksmi prognozē solistēm Sabīnei Berezinai un Antrai Stafeckai, bet no «džekiem», viņaprāt, radošais potenciāls piemīt Kristapam Pujātam, kurš būs labs aktieris un dziedātājs.

«Jaunieši ir malači! Lai tik strādā. Un galvenais, lai viņiem nesakāpj galvā! Lai nesadomājas! Vajag strādāt un darboties,» šova dalībniekiem vēl Lauris Reiniks.

Okartes skatuves dalībnieki Antra Stafecka (no kreisās), Kristaps Pujāts un Sabīne BerezinaOkartes skatuves dalībnieki Antra Stafecka (no kreisās), Kristaps Pujāts un Sabīne Berezina. Foto: publicitātesApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Jūrmala, 192000 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 171000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 30000 EUR