Pirmdien šovā «OKartes skatuve» – atgriešanās vakars

Pirmdienas vakarā par iespēju atgriezties šovā cīnīsies arī dziedošais ugunsdzēsējs Buks
 

Pirmdien, 16. aprīlī, pulksten 20.40 izklaides Kanāla 2 tiešraidē būs iespēja dzirdēt muzikālā šova «OKartes skatuve» izbalsoto dalībnieku koncertu. Tikai jūs, skatītāji, noteiksiet, kurš no visiem izbalsotajiem dalībniekiem varēs atgriezties un turpināt cīņu par galveno lomu mūziklā.


Kopš «OKartes skatuves» sākuma janvāra vidū esam iepazinuši vairāk nekā 20 spēcīgu, uzņēmīgu un mērķtiecīgu jauniešu. Šobrīd tikai puse no viņiem turpina cīņu par uzvaru un galveno lomu mūziklā. Pārējiem – izbalsotajiem dalībniekiem – tiks dota vienreizēja iespēja sevi pierādīt vēlreiz.

Tie dalībnieki, kuri cīnīsies par iespēju atgriezties šovā, pirmdien būs aicināti viesoties dzīvoklī, lai skatītāji varētu viņus vērtēt visas dienas garumā. Savukārt pulksten 20:40, kā ierasts, vakara tiešraidē izbalsotie dalībnieki izpildīs iepriekš sagatavotas dziesmas un centīsies pierādīt, ka tieši viņi ir pelnījuši otru iespēju cīnīties par galveno lomu mūziklā.

Tikai jūs, skatītāji, noteiksiet to laimīgo, kurš atgriezīsies šovā «OKartes skatuve».

Reklāma

Atbalsti savu favorītu emocionālajā atgriešanās koncertā pirmdien, 16. aprīlī, pulksten 20.40 izklaides Kanāla 2 tiešraidē!Saistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 199000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 84900 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 109000 EUR
Kobzonam sūras dienas: dziedātājs neveiksmīgi pakāsis 25 miljonus dolāru
Kobzonam sūras dienas: dziedātājs neveiksmīgi pakāsis 25 miljonus dolāru

Reklāma