Seriāla «Vampīra dienasgrāmatas» 2. sezona

 

Kanāls 2 piedāvās kulta seriāla «Vampīra dienasgrāmatas» otrās sezonas sērijas. Jauni mīlas līkloči un aizraušanās, kā arī mistika un noslēpumi kulta seriālā «Vampīra dienasgrāmatas» sagaidāmi no 3.oktobra trešdienu vakaros 20:20.

3.oktobrī izklaides Kanālā 2 televīzijas pirmizrādi piedzīvos kulta seriāla Vampīra dienasgrāmatas jaunākā, otrā sezona. Galvenā seriāla varone Elena ir vidusskolas izlaiduma klases skolniece Amerikā. Pēc vasaras brīvlaika viņa ierauga skolā jaunu skolēnu un iemīlas viņā.

Foto: publicitātes

Tas ir Stefans, kurš dzīvojis 15.gadsimtā Florencē, tolaik viņš mīlējis meiteni Katrīnu, kuru iemīlējis arī Stefana brālis Deimons. Katrīna padarīja abus brāļus par vampīriem, bet, nespējot izvēlēties vienu no viņiem, mistiski nozuda. Mūsdienās Stefans, satiekot Elenu, kas tik ļoti līdzinās Katrīnai, iemīlēsies meitenē. Un turpat uzradīsies arī otrs vampīrs Deimons. Vēsture atkārtojas, un abi brāļi atkal cīnīsies par vienas meitenes sirdi.

Reklāma

Nenokavējiet kulta seriāla Vampīra dienasgrāmatas jaunāko, otro sezonu no 3.oktobra trešdienas vakaros 20:20.

Foto: publicitātes

Interesanti fakti

Kulta seriāla Vampīra dienasgrāmatas galvenās varones Elenas atveidotāja Nina Dobreva (Nin Dobrev), kura ir tik ļoti līdzīga filmas Krēsla varonei Bellai, pavisam nesen sniedza interviju žurnālam Septiņpadsmit (Seventeen) par filmēšanos Vampīra dienasgrāmatās. Pēc sarunas žurnāls uzrīkoja pasākumu, kurā aktrise kuplam fanu lokam dalīja savus autogrāfus un atbildēja uz klātesošo jautājumiem. Aktrise ir arī modele, un, protams, viņai tuva ir modes pasaule – pirms mēneša plašākai sabiedrībai tika piedāvāta N.Dobrevas kleitu līnija, kas rotāta un apdrukāta ziediem.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Zeme
Zeme, Engures pag., 14500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 33000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 122000 EUR