Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Trevors Noa Ņujorkā izveido Trampa «Twitter» ierakstu bibliotēku

  • Raksts
  • Video
Komiķis Trevors Noa (Trevor Noah), atklājot Donalda Trampa "Twitter" ierakstu bibliotēku Ņujorkā | Foto: TIMOTHY A. CLARY / AFP

Dienvidāfrikas Republikā dzimušais politiskais satīriķi Trevors Noa Ņujorkā atklājis ASV prezidenta Donalda Trampa «Twitter» ierakstu bibliotēku. Televīzijas satīras šova «Daily Show» vadītājs Trampa «Twitter» ierakstu bibliotēku izveidojis Ņujorkā, netālu no Trampa ģimenes mājvietas debesskrāpja «Trump Tower».

Satīriskā izstāde apskatāma šajā nedēļas nogalē, un tajā cilvēkiem dota iespēja «izpētīt Donalda Trampa «Twitter» ierakstu vēsturi, zinātni un mākslu - no viņa agrīniem mēģinājumiem tukliem pirkstiem skart telefonu līdz kļūšanai par mūsu laikmeta izcilāko sociālo mediju revolucionāru», norādīja izstādes veidotāji.

«Bibliotēkā apskatāmas vizuālas instalācijas un pilnībā interaktīva pieredze visu izmēru rokām,» tie piebilda, norādot, ka arī pašiem izstādes apmeklētājiem, kas pat veidoja rindas, būs iespēja veikt «Twitter» ierakstus, sēžot uz zelta poda Baltā nama Ovālā kabineta imitācijā.

Noa, komentējot ideju par Trampa «Twitter» ierakstu bibliotēku, sacīja, ka ierasti prezidenta bibliotēka tiek veidota pēc amata termiņa beigām, tomēr neviens nezina, cik ilga būs Trampa prezidentūra, tādēļ viņš ar kolēģiem nolēmis jau tagad izveidot bibliotēku ar Trampa «nozīmīgāko veikumu» - pretrunīgi vērtējamiem ierakstiem mikroemuāru vietnē.

Līdz ar Trampa nākšanu pie varas un daudziem neierastiem lēmumiem un uzvedību, par ko komiķi un televīzijas raidījumu vadītāji veido savas parodijas un interpretācijas, ASV krasi pieaudzis dažādu humora šovu reitings un to veidotāju popularitāte.

0 Komentāri