Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Aivars AileX (AileX)
22 oktobrī, 17:10
arii aizraava un noskatijos visu, bet otro dalju nemaz nesaakshu skatiities :) Tur viena seerija ap 2 st iet :) shiis jaul ikaas par garu :)
romanstilv
22 oktobrī, 16:10
Man gan liekas, ka Reiniks ir pavilcies uz pajolīša un Latvijas nodevēju pusi... Man žēl viņa sakarīgo vecāku, kuri gan jau bija pārliecināti, ka no Laura izaugs valsts patriots un normāls čalis. Bet, diemžēl, izaudzis baigais sūds...
Brigita Laure
22 oktobrī, 13:10
Melānija kaut ko kaut kur ir sagrābstījusi.Pati filmu arī nav redzējusi . Suleimans nevienā brīdī nekārtoja harēma lietas.. Filmā uzsvars likts uz Roksalanu.Ja parādītu vēl Suleimana darbus,tad nezin cik garš būtu seriāls......
Ramona Mert
22 oktobrī, 13:10
Melānija, tas ko Tu raksti ir pilnīgas muļķības un nezināšana. Seriāls Turcijā ir ļoti cienīts un nav turka, kas šo seriālu nav skatījies. Protams, seriāls vairs nav no jaunajiem, bet tajā laikā, kad tas parādījās TV ekrānos, skatītajos tas izraisīja paliekošu iespaidu. Pat bērniem sāka likt tādus Osmaņu laika vārdus kā seriālā, kas jau bija piemirsušies un palikuši vecmodīgi. Un no kurienes Tev tāds spriedums par Turcijas TV kanāliem, uz kā pamata vari spriest?
Melānija Sēle (Mela)
22 oktobrī, 10:10
Vispār jau sevi cienījoši Turcijas TV kanāli šo seriālu nerādīja. Un vairums turku uzskata, ka to vispār nevajadzētu rādīt, jo tas pamatīgi izkropļo Osmaņu vēsturi. Suleimans Likumdevējs (Rietumos saukts par Lielisko), lielāko daļu savas dzīvas pavadīja seglos, karagājienos, iekarodams zemes, ieviezdams tajās tiem laikiem progresīvu pārvaldi un veidodams milzu impēriju. Seriālā tas ir slaists, kura pamata nodarbošanās - harēma problēmu risināšana.
Eiženija Maija Ivanova dz. Pliska (Maija)
22 oktobrī, 08:10
Aizraujošs seriāls. Sāku skatīties, jo interesēja musulmaņu ģimenes attiecības sadzīvē, arī viduslaikos. Interesēja šariata (arābu valodā: شريعة [ʃari:ah]) likumi valsts mērogā, gan sadzīvē. Veiksmīgāks ir krievu valodā aktieru tulkojums. Ļoti laba filma, lielisks scenārijs un aktieru meistarīgs izpildījums. ¨Ļoti labs ir ne tikai vadošo aktieru veikums, bet jāatzīmē arī einuka - Selim Bayraktar lomas atveidojums, kas kopā ar krievu aktieru tulkojuma ir vienkārši meistarīgs. Paldies par darbu visiem, kuri piedalījās šīs filmas tapšanā. Iesaku visiem šo seriālu noskatīties, nenožēlosiet.
D
Dhjhh
22 oktobrī, 07:10
"Limenis"....
Mariss Andersons
22 oktobrī, 05:10
Kurš šim vēlāk maksās pensiju????
© TVNET. Visas tiesības paturētas