Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Komentāri
Autorizējies šeit:
Rihards Mucins
19 martā, 09:03
šis ir Construction Time Again 2017 variantā
Rihards Mucins
19 martā, 09:03
Ir labs. Biju skeptisks, bet paliek labāks ar katru klausīšanos reizi. Violator vai Black Celebration tāpat negaidu. Saturiski ļoti uzrunājošs albums.
S
Smiekligi
19 martā, 06:03
Bērnībā arī fanoju par People Are People. Šito nevaru paklausīties, Bjorku ari vairs navaru paklausīties. Vācu tehno gan varu klausīties.
M
Mhm
18 martā, 23:03
DM gribot negribot ir paarvertusies par elektroniskaas muzikas bardiem. Kad melodija tikai aptamboreta vaardiem, vaardi paliek, melodija aizmirstas praktiski uzreiz :)
JURIS ŪDRIS (RIS/RIS K.M.F.D.M.)
18 martā, 10:03
Albūms kopumā labs . Žēl , ka albūmā ir tikai viena dziesma ,, So Much Love,, kas izklausās pēc vecā labā DM !
tirlinjs
17 martā, 21:03
Rezumē par albūmu, manuprāt, šis ir pirmais DM albūms šajā tūkstošgadē, kurš ir viegli uztverams un kurā var ātri iebraukt, jau ar pirmo klausīšanas reizi. Jo man personīgi visus albūmus sākot ar Exciter bija pāris reizes nepieciešams noklausīties, lai tajos iebrauktu, šo albūmu man jau kaut kā uzreiz izdevās sagremot. Pozitīvi likās tas, ka dziesmas kļuvušas strukturāli sarežģitākas un ar dažādām partijām (kāpinājumi, hooki, instrumentālas iespēles) bagātākas salīdzinājumā ar Hiljera producētajiem albūmiem kur bez maz vai bija tikai pantiņs un piedziedējums uz riņķi.. Tas droši vien tāpēc ka jaunā albūma producents pats ir muzikāli spēcīgāks par iepriekšējo producentu. Dziesmu aranžējums arī ir kaut kur aktuālāks un modernāks salīdzinājuma ar iepriekšējajiem albūmiem. Un runājot par to drūmumu man jau liekas ka tas DM tieši piestāv, jo tie nosacīti optimistiskākie ieraksti manuprāt viniem tomēr tik labi neskan! Varbūt nav tādas vienas izteiktas albūma lokomotīves bet kopumā daudz ļoti labu dziesmu un tīri interesants un negarlaicīgs albūms! Izceļu: Going Backwards; Scum; You moove; Poison heart; So much love; No More
S
skulte
17 martā, 17:03
Super !! vajadzētu būt labam koncertam , visas biļetes jau ir izpārdotas .( ja neskaita Viagogo spekulantus). Mēs ar kompāniju brauksim uz DM konci Ķelnē (RheinEnergieStadion) 5.jūnijā.
© TVNET. Visas tiesības paturētas