Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Mārtiņš Grants
8 jūnijā, 09:06
ir labāks kā sākumā rādījās. vienīgi man nav pārliecības, ka visu šo laiku kopš A2D Rodžers neko citu nedarīja, kā tikai strādāja pie šā kā visu laiku labākā. vienu otru gabalu, iespējams, arī uzcepa, bet visdrīzāk nolēma taisīt albumu, redzot ar kādām draņķībām Gilmors nobeidz Pink Floyd ēru. Tad jau labāk šis.
mikus solovejs
7 jūnijā, 22:06
Grūti iedomāties, kādus jaunus apvāršņus mēs vēl īsti gaidām no meistara, kuram aiz muguras PF katalogs, tomēr pieļauju, ka mums katram ir sava izjūta par PF virsotnēm un rokraksta īstajiem mantiniekiem. Drīzāk baidījos, ka ilgi gaidītajā platē būs klamzīgs, vecišķs progroka patoss. Nekā tamlīdzīga. Fokusēts, cilvēcīgs un vitāls Rodžers Voterss. Bija arī pārsteigumi. Pirmkārt, cik lielisku un svaigu skaņu ir panācis Naidžels Godričs, otrkārt, šis ir pirmais RV ieraksts, kurā man nepietrūkst Gilmora lāzersoliņi. Visas spekulācijas par Gilmora/Votersa radošā tandēma neatceļamu nepieciešamību ir tikai nostalģija. Izrādās, ka Gilmors vēlīnajā PF un savā solo daiļradē bez Votersa konceptuālā nerva tā kā īsti nevar, bet Voterss beidzot ir pašpietiekams. Protams, ka Voterss ierakstā citē pats sevi, tikai vienā Smell the Roses var saskaitīt vairākus muzikālus citātus no Have a Cigar, Dogs, Welcome to the Machine un sazin ko vēl. Un kāpēc ne!? Acīmredzot šobrīd svarīgs ir vēstījums. Stāsts jau nav tikai par Trampu, Daesh un balto fosforu pār Tuvo Austrumu bērnu galvām. Ja kādreiz RV atgādināja, ka dzīvojam savās ilūzijās un mūros, tad beidzot varam patiešām pamosties jukušu līderu murgos.
N
Nighporter
7 jūnijā, 19:06
Neko labāku par The Pros and Cons of Hitch Hiking un Amused to Death Voterss vairs neradīs. Visam diemžēl ir savs laiks. Jaunais albums... nu ja patīk Voterss, tad var noklausīties, taču par izcilu es to nesauktu.
A
alex
7 jūnijā, 17:06
Tapis pedejos divos gados, to ko sarakstija Waters - Gordich izmeta miskaste, vajadzeja sakt rakstit no jauna. Albums - pietrukst gitaru, un atklajumu nav. Ja tadus stampetu reizi 3-4 gados, butu ok. Prieks tik ilgas gaidisanas nedaudz pietrukst, bet kopuma labi.
Maris Pakalnitis
7 jūnijā, 11:06
Šī noteikti nav mūzika 90% planētas iedzīvotāju. No otras puses, ja tā būtu mūzika 90% planētas iedzīvotāju, tad viņa neeksistētu :) Ideāls saturs un skanējums, būtu ļoti interasanti uzzināt, cik cilvēkus no LV tas viss uzrunāja un patika. Paldies par rakstu, biju jau piemirsis, ka eksistē Pinkfloyd un Ledzeppelin........
© TVNET. Visas tiesības paturētas