Pirmdiena, 25. jūnijā Vārda dienas: Maiga Milija
«London Grammar» |  
Foto: Publicitātes

Jaunais «Sweet Spot» festivāls norisināsies Tallinas «Radošā katla» parkā (Kultuuri - katla park) 27. un 28. jūlijā un piedāvās iespēju izbaudīt divu dienu piedzīvojumu, piepildītu ar kvalitatīvu mūziku un labāko pilsētas festivāla pieredzi. Pirmie festivāla izziņotie mākslinieki ir «London Grammar», «Mew», Hosē Gonzaless (Jose Gonzales), «Trad.Attack» un daudzi citi, kuri kāps uz festivāla piecām skatuvēm.

Biļetes būs pieejamas no 4. aprīļa festivāla mājas lapā www.sweetspotfestival.eu un visā «Biļešu servisa» tīklā.

«Sweet Spot» festivāls norisināsies pirmo reizi šovasar 27. un 28. jūlijā Tallinas «Radošā katla» parkā (Kultuuri - katla park). Festivāla organizatoru fokuss ir vērsts uz brīnišķīgāko un aizraujošāko mākslinieku iekļaušanu programmā, neskatoties, kuram mūzikas žanram tie pieder, kā arī uz pilsētas festivāla pieredzes baudīšanu - ēdienus un dzērienus nodrošinās tikai labākie pilsētas restorāni un šefpavāri, kā arī vizuālo festivāla pusi radīs īpaši mākslinieki. Festivāls liks aizmirst pilsētas trokšņus un ļaus izbaudīt siltās vasaras naktis fantastiskā atmosfērā.

Festivāls piedāvās gan pasaules klases māksliniekus, gan labākos pašmāju māksliniekus. «London Grammar» ir sapņaini melanholisks britu elektropopa trio, kurš savu atzinību ieguvis jau ar pirmo albumu «If You Wait» (skat. recenziju) 2013. gadā.

Dāņu alternatīvā rok-grupa «Mew», ko nesen skatījām vaigā «Positivus», jau kopš 1995. gada ir izdevusi septiņus studijas albumus. Grupas dalībnieki dēvē savu mūzikas stilu kā «indie stadium» un viņu klausītāji tam piekrīt - viņu mūzika ir episka, bet ne uzpūsts, sapņaini dārdošs pops.

Mūzikas autors un izpildītājs no Zviedrijas Hosē Gonzaless ir sen iemīļots ne tikai pasaulē, bet arī tepat Latvijā. Viņš uzstājies arī Rīgā un festivālā «Positivus».

JAUNĀKIE RAKSTI
TEVI VARĒTU INTERESĒT
© TVNET. Visas tiesības paturētas