Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
Edvīns Straume
7 jūnijā, 13:06
Es ņirgājos ? Paši jūs - pozitīvisti - ņirgājaties par cilvēku, kurš vienkārši atklātā tekstā pasaka ka šis duets ir mēsls. Un liekas ka daļa ļoti pozitīvo komentatoru ir šī dueta pietuvinātās personas - vai nu draugi vai arī ģimenes locekļi.
Edvīns Straume
7 jūnijā, 13:06
eh - Protams, mans FB profils un es pats esmu feiks. Vēl lielākus murgus nevarējāt izdomāt? Un uz kādiem pieņēmumiem tas tiek balstīts?
Edvīns Straume
7 jūnijā, 13:06
black_joker - protams man par mūziku nav nekāda jēga - ha - ha. bet protams, tavas domas un pieņēmumi man ir pie vienas vietas. Ko mūziķiem vajadzētu uzlabot? Šajā gadījumā neko. Jo šo "produktu" tāpat nekas jau neglābs - jauns puisītis mēģina rībināt bundziņas un maza meitenīte ar drausmīgu vokālu mēģina dziedāt (un protams, ka angliski - tātad cer, ka iegūs starptautisku atpazīstamību) Mani vienkārši šokē tas fakts ka tik zemas kvalitātes produkts tiek pasniegts kā viens no aizraujošākajiem jaunajiem mūzikas projektiem Latvijā. Vai tiešām ar Latvijas mūziku viss ir tik slikti? - domāju ka nē.
Edvīns Straume
6 jūnijā, 18:06
Pantonīms - Kādu godu un labumu man vajadzētu nest? Nevienam neko nemēģinu uzspiest - katrs var klausīties ko grib, bet katrs var izteikt arī savas domas un viedokli. Un es neapmeklēju grupu koncertus, kas man nepatīk - tas nu būtu jāsaprot katram loģiski domājošam cilvēkam. Un manas personīgās domas jau galīgi neietekmēs šī dueta megapopularitāti nākotnē, Latvijas vārda nešanu pasaulē, ha-ha .... Tikai populāra mūzika nenozīmē arī labu mūziku - nebūt nē - tas arī ir fakts.
Edvīns Straume
6 jūnijā, 17:06
Tvnet apmaksāts reklāmas pasākums. Duets «Howling Owl» ir viens no aizraujošākajiem jaunajiem mūzikas projektiem, kas pēdējo gadu laikā parādījies Latvijā. Kā tad - nekā labāka jau mums nemaz nav, ha-ha .... (ironija)
Edvīns Straume
6 jūnijā, 17:06
Da paši vai ne paši - man vienalga. Bjorkas pieminēšana šajā rakstā ir pilnīgi lieka. Bjorka jau nav rādītājs lai aprakstītu šito m.....
B
black_joker
6 jūnijā, 17:06
labs duets- iespējams, kas sanāks ar popularitāti nākotnē gaudotājiem/vaimanologiem- tak vienreiz noslīkstiet savā žultī
Edvīns Straume
6 jūnijā, 17:06
o76 - Ruby Throat ir solo māksliniece ja kas un viena no manām mīļākajām māksliniecēm - Katie Jane Garside - arī lielisko grupu - Daisy Chainsaw un Queenadreena vokāliste. Šito salīdzinot ar šito mēslu ir atklāta apgrēcība
P
Pantonīms
6 jūnijā, 17:06
Šī grupa patiešām ir patīkams pārsteigums Latvijas mūzikas scēnā. Meitenei ir kvalitatīvs vokāls, kurš ir atbilstoši izmantots. Pa abiem kopā viņiem izdevies radīt interesantu un klausāmu materiālu - tiešām interesantu mūziku! Par laimi jaunieši tiek arī pietiekoši novērtēti citur. Un par svešu cilvēku tikumību arī rekomendēju jums lieki nesatraukties!
B
bezgaumīgais
6 jūnijā, 16:06
nav nekā bezgaumīgāka par latviešu šlāgeriem :(
L
lasītājs
6 jūnijā, 14:06
Tvnet intervija nav līmenī. Kur uzbrauciens, ka nedzied Latvijā latviski?
Edvīns Straume
6 jūnijā, 13:06
Un šie atļaujas sevi salīdzināt ar Bjorku ... Man nav ko teikt. Var jau saprast, ka jaunie cilvēki grib ar kaut ko nodarboties, bet .... Bet līmenis ir pilnīgi nožēlojams. Un tas vokāls ir .... Tā meitenīte mūzikai izdarītu ļoti lielu pakalpojumu, ja vairs nekad, nekad nekāptu uz skatuves un nemēģinātu "dziedāt."
V
Vilks
6 jūnijā, 11:06
Pilnīgs mēsls!
H
Hmm...
6 jūnijā, 10:06
Ja viņa guļ ar viņu, tad tas ir nožēlojami. Ja neguļ, tad nevajadzētos arī.
U
Ufis
6 jūnijā, 08:06
a hu hu ņe ho ho?
Grunneier
6 jūnijā, 06:06
Kāpēc tik dīvains nosaukums - Howling Owl? Tulkojumā tas ir divu vārdu salikums - "gaudojošs" un "pūce". Es vēl saprastu, ja būtu "gaudojošā pūce", vai "pūce, kas gaudo". Bet arī tas ir diezgan neloģiski... parasti gaudo suņi
© TVNET. Visas tiesības paturētas